Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fogadtunk a randipartneremmel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogadtunk a randipartneremmel,hogy lesz-e még online oktatás 2021ben. Én igent mondtam, ő nemet. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Ki mire tippel? MOst főleg egyetemekre gondolunk és középiskolákra.
2021. szept. 11. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Xddd inkább dugjatok
2021. szept. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem nem. Az oltás elérhető bárki számára.
2021. szept. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem lesz, nálunk nyugaton már zárnak megint, növekednek a számok, csak mi oltottak mozoghatunk, sőt úgy tűnik van köztünk covidos is úgyhogy a karantén is előfordulhat 🤔 szerintem pár hét és jön a kurzarbeit...
2021. szept. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem elmegy a pápa, lemegy a vadászkiállítás, és lezárások lesznek megint. Nálunk egyetemen az oktatók is azt tippelik, hogy kb őszi szünetig húzzuk offline módban.
2021. szept. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Dehogy. Olyan számok vannak, hogy tavaly sem voltak ilyenek ilyenkor. De még csak a maszkhordás sem kötelező. Senkit sem érdekel, mintha nem is lenne. A suliban a fél osztály csupa takony, aztán mennek iskolába, mintha mi sem történt volna, senki nem szól rájuk, hogy maradjanak otthon, a tesztről nem is beszélve.
2021. szept. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nálunk nem lesz, mivel jövőre ugye választások. És majd el lehet mondani, hogy itt nem volt semmi gond a hatalom jól dolgozott.
2021. szept. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
44%

Tévedsz. Ma voltunk szülői értekezleten, és az ofő mondta, hogy egyértelműen kijelentették, hogy az idén nem lesz otthonoktatás (tavaly lógott a levegőben szeptember óta.) Sőt, ha valakiről kiderül, hogy covidos, akkor nem lesz karantén sem. Akinek nem tetszik, az oltassa be magát, most ez a hozzáállás.

Alapvetően az emberek nem akarnak otthonoktatást, és most már készülnek a választásokra, nem akarják magukra haragítani a szavazókat.

2021. szept. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!