Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kezdenétek olyan férfival aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdenétek olyan férfival aki szerint az egész világunk csak egy számítógépes program és semmi se valódi?

Figyelt kérdés

Ezért nem is nagyon töri magát a pasi hogy túl komolyan vegye az életet. Semmi tétje nincs.


F/30


2021. szept. 14. 22:02
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
41%
Sosem azok az erdekesek, akik benan jatszanak, hanem azok, aki jol. Legalabb csocsozni tanulj meg.
2021. szept. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
81%
Férfiként mondom, hogy semmi ilyen tévképzetes, világösszeesküvés elméletes emberrel nem kezdenék.
2021. szept. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
0%
Ha gazdag es nagy a farka, akkor igen😊
2021. szept. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Régi trükk! Hopp egy kis smaci, ott egy kis kufirc, semmi sem komoly az életben hihihi hahaha


Amint bejön egy kis hőemelkedés, torok fájás, lakáshitel, munkahelyi problémák, egyből elkezdik komolyan venni az életet..

2021. szept. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
72%
Azért remélem nem áll neki egy hatalmas lila dildóval verni az embereket az utcán mint a San Andreasban.
2021. szept. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Én szintén szeretem ezt az elméletet, szóval nem kizáró ok. De ha diszfunkcionális az életben, az már az. Annak ellenére, hogy hasonló a világképem, elfogadom a társadalom játékszabályait és jól funkcionálok a mindennapi életben. Más kérdés, hogyan nem vagyok egy szorongó típus, fontosabb az élet, mint az elvárásoknak való megfelelés, és a “minden mindegy” esetemben úgy csapódik le, hogy nem nagyon ragaszkodom semmilyen poszthoz/célhoz/tárgyhoz stb.
2021. szept. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg komolyan hisz ebben és így képzeli el a valóságot, az para. "Semmi sem valódi" Akkor nincsenek is elvek, se jó/rossz, mert semminek semmi jelentősége, következménye? (Erre azért kíváncsi lennék) Na mindegy, nem a tézissel akarok vitatkozni)


De ha pusztán életfilozófiaként fogja fel (mint 16#), az nem akkora probléma.


Bár mint mondtam, kétlem, hogy az embernek *minden mindegy*. sok embernél ez pontosan addig tart, ahol a komfortzóna határa húzódik. A nehézségek meg szokták mutatni, ki miben hisz igazán.

2021. szept. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Én is végig gondoltam, de tök más következtetésre jutottam.


1. Szimuláció az egész (vagy azon belül is egy alszimuláció): semmi sem valódi, bármikor megszűnhet minden, de mindegy is, mert nem is létezett.


2. Valóság: ez is véges, az élőlények meghalnak, a csillagok kihunynak, a feketelyukak széthullanak, végül csak vas-56 izotóp marad, az idő is megfagy. (Alternatív végek, ha mégis elszámolták a sötétenergiát: minden széthullik, az atomok is. Vagy minden újra összezuhan egy végtelen kicsi pontba. Mindkét esetben az idő is megszűnik létezni).


Következtetés: mindegy, melyik az igaz, neked csak ez az 1 életed van, ezzel kell kezdeni valamit. Sőt, a szimuláció még a jobb forgatókönyv, mert legalább elvi esély van rá, hogy átkerülsz egy másikba...

2021. szept. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Probléma van a fedélzeten, tutira.
2021. szept. 15. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
42%
Ha olyan jó pasi vagy mint Neo, miért is ne? Az a baj hogy te inkább Nemo-ra hasonlítasz a meséből.
2021. szept. 15. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!