Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tolerálható,ha kezdeti szakasz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tolerálható,ha kezdeti szakaszban 3-4 naponta ír a pasi?Már túl vagyunk több randin,mindig ezt csinálta. Nekem ebből kezd elegem lenni már.

Figyelt kérdés
2021. szept. 20. 20:52
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Mivel fogott meg , ha nem a dumàjàval?
2021. szept. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Én meg ehhez nem vagyok hozzászokva, így még nem.viselkedtek velem. Kezd hányingerem lenni már ettől
2021. szept. 20. 20:59
 13/21 A kérdező kommentje:
11: nem tudom,csak jött minden. Ezt viszont sehogy se tudom már kezelni
2021. szept. 20. 21:00
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tolerálom. Pontosabban azt nem tudom befolyásolni, hogy ne veszítsem el az érdeklődésem. Aki nem ír naponta tartósan (egy-egy hét elfér) abból kiábrándulok
2021. szept. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Utolsó: lassan én is,és amikor ír,akkor is ez a Mizu ,nem írtál hukyeegek
2021. szept. 20. 21:02
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Hatalmas pacsi.

Ugyanígy jártam. Talalkozokon nalunk minden tökéletes volt, de mar zavart engem nagyon az is, ha naponta ketszer 1 mondatot irt.

Aztan jott egy nap, hogy egyaltalan nem keresett.

Következő nap hivott talalkozni megmondtam, hogy nem kell szexert eloszedni es azota se beszeltunk. Annyit se ert neki, hogy megmagyarazza..

2021. szept. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Hány hete tart? Mióta beszélgettek?
2021. szept. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tenném, nekem nem fér bele, hogy ismerkedésnél ennyire ne érdekeljem a másikat. Ha nem akar velem ismerkedni, akkor ne tegye, de szerintem annak semmi értelme, hogy napokig nem beszélünk, mikor ez az időszak pont arról kéne, hogy szóljon, hogy jobban megismerjük egymást. Ha meg nem azért van, mert nem érdeklem eléggé, csak ennyire nincs ideje, akkor ne most ismerkedjen. Ha összejönnénk, akkor is csak találkoznánk mondjuk heti 2-szer, amúgy meg le lennék sz.rva, mert neki fontosabb dolga van? Én nem ilyen kapcsolatra vágyom.

De ha ezeket nem is nézzük, akkor is elég hamar elveszítettem volna így az érdeklődésemet és inkább lezártam volna az egészet.

2021. szept. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
3-4 naponta válaszol az üzeneteidre? Úristen! Nekem azonnal kuka lenne. Hogy vannak ilyen buta nők 🥶🥶
2021. szept. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem annyira érdekled.
2021. szept. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!