Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a férfi jól sikerült...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfi jól sikerült randik után, csak naponta 1-2x keres attól még lehet ebből valami?

Figyelt kérdés
2021. szept. 2. 21:42
 1/8 anonim ***** válasza:
lesz belőle sok minden.sok válaszolo azt irja majd,hogy ha nem keres már zavarba van,vagy felejős
2021. szept. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Jóságos Isten?! Naponta 1-2-szer? Pénteken randiztunk. Aztán vasárnap. A hét valamelyik napján felhívott otthon, vagy én a munkahelyén, hogy megbeszéljük a következő randit. Telefonon nem beszéltünk sokat, mert nem arra való. Mindig volt miről beszélnünk személyesen, egymásra figyeltünk.


Tényleg nem tudtuk, hogy a másik mit csinál, amikor nem vagyunk együtt, csak annyit, hogy tanul, dolgozik, stb. De azt, hogy minden percről tudósítani, sőt, ha nem hív óránként, azt hiányként megélni, agyrém!

2021. szept. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 peca1000 ***** válasza:
100%

Naponta 2x az már majdnem zaklatás.


Nem hetente 1-2x?

2021. szept. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Komolyan mondjatok?

Nem keves napi 2x vagy 1-2 mondat facebookon vagy egy telefon?

2021. szept. 3. 00:14
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Most ugye nem azt várod, hogy óránként írjon? Hagyd szerencsétlent élni.
2021. szept. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
26%
Hányszor kellene keresnie??? 15 percenként szívecskés Fb posztokat kellene küldözgetnie? Most komolyan, nem a tini kategóriába akartad rakni a kérdésedet?! Bocs, de erősen kapcsolatfüggő vagy és önbizalomhiányos. Ha ráakaszkodsz valakire mint egy bogáncs és számon kéred miért nem ír félóránként akkor nem lesz belőle semmi, mert a férfiak nem szeretik az ilyen típust.
2021. szept. 3. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hany evesek vagytok?
2021. szept. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

6. Nyugtatódat látom nem vetted be időben.


Nem, nem kell engem 15 percenként keresni.

Csak nem értem, ha annyira oda van értem, mint azt a talikon érezteti akkor amikor nem találkozunk miért napi pár mondatot beszélünk.

2021. szept. 3. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!