Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik az egyik ismerős lány, akivel egy csoportba járok az egyetemen. 23 évesek vagyunk. Tök jókat szoktunk beszélgetni amikor összefutunk két óra között. Meg szeretném ismerni jobban. Még nem tudok róla sok mindent, azt se, hogy szabad-e egyáltalán. Úgy tűnik, hogy jól érzi magát a társaságomban. Én nem vagyok fenn semmilyen közösségi oldalon, így nem tudok csak személyesen ismerkedni, de ez nem is baj, így szeretek. Nincsenek közös ismerőseink, szóval tényleg csak az tudom róla amit elmond.


Eljött az ideje, hogy elhívjam randizni a következő beszélgetésünkkor. Nem vagyok egy nagy "csajozógép", de sikertelen sem vagyok a nőknél. Leírok egy példa beszélgetés részletet, hogy hogyan csinálnám a meghívást. Kérlek írjátok le a véleményeteket, hogy nektek tetszene ez (úgyis valami hasonlót fogok mondani mert ez vagyok én)!


-...

-És a barátoddal mit szoktál csinálni szabadidődben?

-Nem sok mindent, mert nincs barátom. (remélhetőleg)

-Ebben az esetben, engedd meg, hogy jobban megismerjelek sulin kívül! Gyere el sétálni velem valamikor. Lenne kedved hozzá?

-...


Persze, ha kapcsolatban van vagy elutasít, akkor sincsen semmi. Szépen tudomásul veszem és nem fogom zaklatni.



2021. szept. 26. 14:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
23 evesen ilyen forgatokonyveknek megfeloen akarsz ismerkedni? Szerintem amugy gagyi. Aki igy kerdez ra a csaj a baratjara, az alapbol keruli a kenyes helyzeteket. Nem azt mondom, hogy oda kell menni tahon, hogy szia, van baratod?, de azert ezzel a hatulrol kerulgetos dumaval szepen el is asod magad. Az meg a masik, hogy nem is ezzel kene kezdeni. Eloszor hivd fel magadra a figyelmet es utana kerdezz ra egyenesen a kapcsolati allapotara. Akkor nem egy besurrano tolvajkent tipegsz hozza egyre kozelebb, hanem ferfiasabb benyomast keltesz.
2021. szept. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem annyira nem tetszik.

1. nem szeretem ezt a köntörfalazó puhatolózást. Ha tök jókat szoktatok beszélgetni, hogy hogy nem tudod, hogy van-e valakije?

2. Ez az "engedd meg" túl nyálas, mesterkélt.


Legegyszerűbb lenne, ha egyszerűen csak megkérdeznéd, hogy volna-e kedve sétálni valamikor. Ha van barátja, akkor mondani fogja.

2021. szept. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Szégyen vagy! Ha lenne eszed tudnád, hogy hozzá minimum 30 éves normális, intelligens pasi illik nem pedig te akinek semmije sincs még fb-ja sem...
2021. szept. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!