Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit gondol rólam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit gondol rólam? Mit érezhet irántam?

Figyelt kérdés
Fél éve megismertem egy helyes srácot egy kiránduláson. A kiránduláson aki ott volt mindenkivel számot cseréltem. A srác másnap elhívott egy üditőre. Utána egy hónapig szinte minden nap találkoztunk, már csókolóztunk meg minden, aztán ő elment külföldre 3 hétre, és így megszakadt a kapcsolat. Ez volt kb fél éve. Most nemrég voltam egy táborban, ő is ott volt, eggyütt is aludtunk egy éjjel. A tábor óta meg szinte minden nap találkozunk, felvitt már magához is, de mégsem történt semmi. Szerintetek csak barátként gondol rám? Még soha nem beszéltünk ketten ilyesmiről, sohasem hozódik fel a téma. Én 17\L, Ő 20\F
2010. aug. 31. 23:09
 1/7 anonim ***** válasza:
adj neki jeleket,hogy tetszik neked és szeretnél tőle többet.. :)
2010. aug. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
küld a szerelem szót a 1749-re, és kiderül szeret-e!
2010. aug. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor hozd fel a témát. Neked nem jó hogy ez így húzódik, hát jobb ha rákérdezel. Nagy levegő és hajrá. Sosem derül ki ha csak kerülgetitek egymást.
2010. aug. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Így van! Kérdezz rá! Mondjuk ha csókolóztatok akkor nem nagyon eshetsz bele a haver kategóriába.
2010. szept. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De hogyan kérdezzek rá? Hogy hozzam fel a témát?
2010. szept. 1. 08:33
 6/7 anonim ***** válasza:
simán egy alkalmas pillanatban megkérdezed hogy hogy is áll veled kapcsolatban, mit gondol rólatok, mit érez irántad, hogyan tekint rád, v ilyesmi, aztán utána mondhatod h te többet érzel mint barátság.. őszintén és nem kertelve :)
2010. szept. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Amikor együtt vagytok, azt mondod neki: figyelj, sokat gondolkoztam mostanában, és nem igazán tudom hányadán állunk egymással. Én ezt és ezt akarom, és szeretném tisztázni hogy te hogyan érzel.

Ez nem bántó, számonkérő, de muszáj hogy tudd mi a helyzet.

2010. szept. 2. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!