Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit érezhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit érezhet irántam? (Hosszú de nagyon nagyon fontos :S segíts KÉRLEK! )

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nos, megláttam egy lányt az iskolában, aztán nagyon megtetszett, de sajnos nem tudtam a nevét....jó nem nagyon foglalkoztam vele. Aztán hirtelen megláttam facebookon, és 'megböktem' (gondoltam próba cseresznye, habár eddig nem használtam a facebookomat ilyenekre..) és ő egyből 'visszabökött' majd felvett ismerősnek elkezdtünk beszélgetni suliról, meg ilyen dolgokról. 2 nap után azonban kicsit közelebb kerültem hozzá (persze csak éppen annyira ahogy virtuálisan lehet lol..) minden reggel felkeltem hogy beszélgessek vele face-en, látszólag nagyon örült nekem, már mentek a bókok oda-vissza... olyanokat írt hogy: "annyira szépeket mondok, ha élőbe is ilyeneket mondanék elpirulna" meg hogy "köszi szépen hogy feldobtad a napomat :$" (jó hát azért a suliba már láttuk egymást párszor) aztán megbeszéltem vele egy találkát, ami ugyebár pont az évzárónk volt.. reggel találkoztam vele, meg egy barátnőjével,és közösen mentünk befele az iskolába évzáróra.. aztán évzáró előtt megbeszéltem vele hogy majd évzáró után találkozunk... jó odamentem hozzájuk évzáró után, meghívtam egy fagyira, közbe próbáltam hozzá közeledni, de ilyen nyitott beszélgetés volt körülbelül 6 ember között...mind az ő barátai voltak, nem ismertem senkit, szóval abszolút nem tudtam magamat adni, és nem voltam olyan beszédes sem, hisz miről beszélgessek majdhogynem ismeretlen emberekkel..kettesben maradni sem sikeredett. majd mikor már kevesebben lettünk átültem mellé, és megharapta a nyakamat (... xD) de semmi más nem volt. kicsit oldódott a hangulat és kezdtem kiengedni és többet beszélni..aztán hazamentünk.. másnap megint beszéltünk és még minden jó volt. de napról napra már ő nem annyira viszonyozza ezeket a bókokat (hiába én vagyok a férfi valami kis visszajelzés jólesne. és szerintem nem is vittem túlzásba őket, mivel nem minden percbe csak úgymond nyaliztam neki..) aztán mikor bajba volt elvolt tévedve a városba, telefonról feljött facere és rám ír hogy segítsek mert nem tudja merre kell menni.. (épp keresett valamit) én meg térképről mondtam neki merre menjen.. meg is találta de amit keresett be volt zárva.. és meg se köszönte csak nagyon rosszkedvű lett... próbáltam vigasztalni de nem nagyon ment.. aztán másnap gondoltam nem írok rá, nézzük meg ír-e ő.. 10 percig bírtam hogy nem írok rá... majd ráírtam...és erre nagyon rossz kedve volt hogy rá se írok, meg olyanokat mondott hogy eltünik az életemből...(mert ugyebár direkt fent voltam mindenütt msn/face..) aztán sikerült megvigasztalnom nagy nehezen....mentek a beszélgetések de már egyáltalán nem olyan volt :S de az látszódott rajta kifejezetten hogy szereti ha írok neki, meg kérte is .. aztán rám ír hogy kapcsolatba lép valami régi haverjával facen hogy lerázzák a csávó exjét... hát nekem eldurrant az agyam és elmondtam a véleményemet, hogy mennyire nevetséges hogy aza 20 éves srác nem tudja lerázni az exjét...meg azt is tudtára, hogy ez nekem nem jön be, hogy minden a facebook körül forog, és tenni kellene valamit, ja és hogy nagyon szarul esik hogy kapcsolatba lépett azzal a sráccal facen... erre a lány teljesen kiakadt... és győzködött hogy csak barátok ők, és ez nem lesz ez így sokáig...igazat mondott amúgy nem is volt így sokáig :P már leszedte.. de legutóbb mikor beszélgettem vele, tudtomra adta hogy, mindig csak csesztetem, és minden szóvá teszek neki és ez nagyon zavarja.... ( HANGSÚLYOZOM; az összes dolgot szépen emberileg mondtam el neki, nem úgy mint ahogy itt leírtam..) aztán 'kibékültünk' de már semmi nem olyan mint régen... már egyáltalán nem mutatja ki sehogy sem hogy kedvel, vagy valami.. nagyon sokat szoktunk beszélgetni ennek ellenére... hívogatom mindenhova hogy jöjjön velem.. ne csak facen beszéljünk már mert elég ciki..) de nem jön...(tudni kell róla hogy épp anyagi gondjaik vannak.. és úgy nem akar jönni hogy fizetem neki..) ha nem írok neki akkor az a baj/ ha meg szókimondó vagyok (persze mértékkel) akkor meg az a baj.. pedig én mindenre nyitott vagyok hogy normálisan megbeszéljük.. legjobban élőbe lenne jó... csak most ezen a héten biztos nem fogunk találkozni... mert kb 40 kmre lakik. és be van táblázva a hetem.. a kérdésem a következő: ha igényli hogy írjak neki;ha mindig azt várja, hogy ráírjak; de az elköszönés meg a köszönés nem olyan mint mondjuk a találka előtt volt, lehet nem kellene paráznom de ilyen percekig köszöntünk el, most meg már nagyon hamar lerendezi egy sziával.. meg ha mondok neki egy ilyet hogy tegnap egész nap rágondoltam, akkor kb témát vált... (és nem bókból hanem valóban így volt) szerintetek érezhet szerelmet irántam? elismerem még kellene találkozni sokkal sokkal többször élőbe.. csak tudjátok nem tudom hogy érdemes-e abba fektetni az időmet hogy udvaroljak neki... mondjuk ahogy kell.. és ezt így feltettem neki is kérdésként, de témát váltott. és azt mondta kapcsoljam át a tv-t az RTL-re mert nézzem a végső állomást mert nagyon szereti.... (húh) tippek? ő 16 éves én 18 :P


2011. jún. 28. 05:33
 1/5 anonim ***** válasza:

"meg azt is tudtára, hogy ez nekem nem jön be, hogy minden a facebook körül forog, és tenni kellene valamit, ja és hogy nagyon szarul esik hogy kapcsolatba lépett azzal a sráccal facen"


Ha nem jártok a fene közöd van hozzá, hogy kivel lép kapcsolatba akár személyesen akár így virtuálisan.


"tudtomra adta hogy, mindig csak csesztetem, és minden szóvá teszek neki és ez nagyon zavarja.... ( HANGSÚLYOZOM; az összes dolgot szépen emberileg mondtam el neki,"


Szerintem az a baj, hogy túl hamar túl sokat remélsz, és irányítasz/oktatsz még ha emberi hangon is teszed. Sokan nem szeretik...


Egyébként ha nem érzed úgy, hogy kapsz pozitív visszajelzést akkor lehet nem éri meg több időt beleölni.

A viselkedésváltozás lehet annak a jele, hogy nem érdekled, vagy más érdekli, de legalábbis nem akar veled/tőled semmit. Esetleg túlságosan nyomulsz, mégha szerinted nem is tolakodó.


A "nincs pénzem, de nem akarom h te fizess" meg az esetek többségében szánalmas kibúvó, lerázás. Ne légy naiv.


Külső szemlélőként én így látom. (:

2011. jún. 28. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi a választ, hasznosnak véltem :P csak annyit akarok hozzá fűzni hogy ezt már beláttam hogy semmi közöm nincs hozzá kivel lép kapcsolatba.. és bocsánatot is kértem tőle.


de az anyagi gond nem kamu(már az elején mikor megnyílt elmondta...:( ) szval arra akarok kilyukadni, ha valakinek el akarja mondani a panaszait, mert mostanában sok minden van neki, akkor mindig nekem mondja el.. és körülbelül meg kell vigasztalnom. o.o de azt is mondtam neki hogy nyugodtan elmondhatja ha nem akar tőlem semmit esetleg.. mert nemfog megbántani... ja és miközben az unokatesómmal beszéltem aki egy lány, és 1 kép küldésnél meglátta a nyitott msn ablakot, akkor rákérdezett hogy ki aza másik lány.. én meg írtam neki próba szerűen hogy: csak érdeklődik hogy mit csinálok mostanában a nyáron stb. erre a ő azt kérdezte így: és miköze ehez neki?-.-' aztán kicsit leteszteltem,és aztán ő lett féltékeny.., de aztán elmondtam hogy az unokatesóm volt.. rákérdeztem arra is, hogy lehet-e köztünk több mint barátság, vagy nem? és erre megint elterelte a témát :S abszolút nemtom mit kezdjek, hogy vigyem tovább a dolgot..

2011. jún. 28. 06:40
 3/5 A kérdező kommentje:
+ ha meg éppen olyan semleges vagyok vele,nem 'nyomulok' akkor meg azthiszi haragszok rá.. de már az egész kész paródia lol...
2011. jún. 28. 06:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Én már igazán felnőtt vagyok... és a meglátásom az, kicsit túl sokat kell vigasztalni azt a kislányt. Ahhoz képest, hogy még nem is jártok.. Fene könyörögne neki annyit. Pedig én is nő vagyok.. tudom mit beszélek. Szerintem keress olyan lányt, aki aranyosan válaszolgat neked, nem pedig durcizik állandóan.
2011. jún. 28. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Veled akart találkozni, te meg odanavigáltad a bezárt valahová. Nem tudja felfogni, miért nem érsz rá, ezért ha nem vagy vele, legalább néznéd az ő filmét (az is azt jelenti, hogy rászánod az idődet)stb. Amikor meg ráérsz, zavarban van. Találkoznotok kéne. Az biztos, hogy a vele töltött időből jobban érzi, hogy szereted, mint a szavakból. Neked pedig pár értékes szó is sokat jelent. Szeret téged, ahogy te is őt. Állj meg kicsit, nézz szét,attól ,hogy rohan a világ, nektek nem kell rohanni vele. Ez a ti időtök, legyetek boldogok.
2011. jún. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!