Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, tőletek kérdezem! Az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, tőletek kérdezem! Az első személyes találkozás időpontját miért felejtitek el? Miközben égtek a vágytól és ezt hangsúlyozzátok is, csak nem jöttök el, hiába várjunk rátok?

Figyelt kérdés

#találkozás #elfelejtés #vágy #hiába várakozás
2021. szept. 26. 19:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább azt kérdezném, hogy miért ilyen emberekkel ismerkedsz. És ne, ne gyere nekem azzal, hogy ezt nem lehet látni előre, azért messze nem olyan általános ez a jelenség, hogy csak úgy megtörténjen.
2021. szept. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Saját tapasztalatomban megtörtént esetről van szó. Szeretném tudni, mással is előfordul-e hasonló, vagy csak nekem jönnek össze ilyenek.
2021. szept. 26. 19:40
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok a Férfiak Konfederációjának Egyetemes Képviselője, úgyhogy nem tudok neked erre válaszolni.


Viccen kívül: Ez a kérdés legalább annyira értelmetlen, mint amikor valaki a nőket szidja egyetemesen. Sem a nők, sem a férfiak nem egy tömb.


Kérdésedre úgy kaphatsz választ, ha azoknál a férfiaknál érdeklődsz a miértekről, akik nem jöttek el a találkozóra.

Vagy van még a némileg egyszerűbb B opció: Nem pörögsz ilyeneken (hidd el, nettó haszna nulla) és türelmesen keresel tovább.

2021. szept. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Bár nem volt sok férfi az életemben, de az első randit egyik sem felejtette el. Úgyhogy nem hiszem, hogy ez gyakori jelenség. Inkább kifogás lehet.
2021. szept. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%

Sose csináltam ilyet.

Velem viszont nem egyszer csinált ilyet nő. Természetesen utána ők soha többé nem voltak elérhetőek (telefont nem vették fel, üzenetre nem válaszoltak).

Ebből te is levonhatod a következtetést.

2021. szept. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy nekem ilyenek jönnek elő. Egynek kiadtam az útját azonnal, nem is tárgyalok vele többet. A mostanival már régebb óta kapcsolatban vagyok írásban, a szenvedély elvonta a figyelmét az időpontról, ami az első találkozás lett volna.
2021. szept. 26. 19:59
 7/10 anonim ***** válasza:
86%
Még az jutott eszembe, hogy esetleg egyszerre 3-5 nővel levelezik, és "szegény" nem tudja fejben tartani az összes randiidőpontot és helyszínt. :-)))
2021. szept. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

3/6 válasz: 1.érdeklődöm náluk a miértekről, amint elérhetőek lesznek.

2. nem pörgök ezen, most először kérdeztem meg, és türelmes vagyok mindenkihez.

2021. szept. 26. 20:08
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szoktam elfelejteni, hiszen általában a kapcsolat időtartama onnan indul. Évforduló, stb.

Szóval, ha valakitől megkérdezed, hogy mióta vagytok együtt, akkor a megismerkedés időpontját mondja és nem pl. a házasságkötés időpontját.


Talán a #7-nek van igaza, hogy nem is tudja pontosan, hogy Veled mikor találkozott asok közül.

2021. szept. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudnád hány nő b.szott át és hányszor mentem haza vagy randiztam magammal 😂
2021. szept. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!