Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azért nem jön össze senki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért nem jön össze senki, mert félig ázsiai vagyok?ismerkedjek külföldi férfiakkal? A magyaroknak nem jön be a félig ázsiai kinézet?

Figyelt kérdés

Miért nem kellek senkinek? Magas, vekony, apolt lany vagyok. Ilyesmi kinezettel, nem nezek ki teljesen azsiainak.

Mi lehet a baj? Ez a magyar sracoonak nem jon be? Inkabb az europai lanyoknak van tobb eselye parkapcsolatra? Jobban jarok kulfoldiekkel?


[link]


2021. szept. 29. 10:39
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
52%
Ha olyan kategóriájú vagy mint a képen lévő lány akkor nem azzal van a baj, hogy "félvér" vagy, hanem inkább azzal, hogy "túl jól" nézel ki. Nálam az ilyen lányok rögtön a NOPE kategóriába kerülnek, mert túl gyáva vagyok hozzájuk, mivel én az a tipikus "ugly eastern-european man" vagyok, genetikailag is selejt. A nyugati férfiak viszont jól néznek ki, és önbizalmuk is van szóval velük érdemesebb próbálkoznod.
2021. szept. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
89%
Jajj ne nevettess. A képhez hasonló nők a legnépszerűbbek. Ha nem jön össze senki, akkor vagy a szociális érzéked rossz, nem jársz el sehova, vagy előnytelenül öltözködsz, vállalhatatlanul viselkedsz...stb. Szóval bárhol máshol lehet a hiba, a külsődön kívül. Én inkább ezen gondolkodnék el a helyedben, átvizsgálnám magamat, mindennapi szokásaimat, szociális életemet, ismerkedési szokásaimat. Ezekből, ha elég őszinte vagy magaddal, elég könnyen le lehet vonni, hol a gond.
2021. szept. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
34%

képhez hasonló nők a legnépszerűbbek. Ha nem jön össze senki, akkor vagy a szociális érzéked rossz, nem jársz el sehova, vagy előnytelenül öltözködsz, vállalhatatlanul viselkedsz.. "


Inkább az elvárásai lehetnek nagyok. Szerintem tipikus szálkásan izmos szőke zöld vagy kék szemű férfira vágyhat.. Volt már sok ilyen ki írás itt, aztán kiderült bőven akadtak udvarlok csak nem a felső kategóriából .

2021. szept. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Nagy tétet tennék rá, hogy férfi vagy. Nyilvánvalóan egy ilyen kinézetű lánnyal 10/9 férfi összejönne.
2021. szept. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Igen, azért.
2021. szept. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez a lány nagyon szép, ha hasonló vagy, a külsőddel nem lehet baj.
2021. szept. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
85%

Erre a lányra Hongkongtól Madagaszkárig mindenki azt mondaná, hogy szép.


Vagy a kérdés kamu, vagy a kérdezőnek torz az önmagáról alkotott képe.

2021. szept. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
21%
Nem csak neked nehéz part talalni, a tobbi lanynak is. Mert sok pasi csak arra megy, vagy nem vallal felelisseget, vagy mert meg magarol sem tud gondoskodni, a tobbi meg oreg es van gyereke. Vagy lejebb adod, foleg egzisztencia es kulso, meg viselkedes teren a dolgot vagy varsz. A kulfoldi pasi nem rossz otlet, de azsiai ferfival ismerkedj, azok komolyabbak.
2021. szept. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
72%

18# "azsiai ferfival ismerkedj, azok komolyabbak"


Ne nevettess :) Amit te komolyságnak gondolsz, az az ázsiaiak végtelen szolgalelkűségében és a magasabb ranghoz/korú emberhez, tekintélyhez való irracionális vonzódásban merül ki.

2021. szept. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
82%
Pfffff, eladnam a lelkem, hogy igy nezhessek ki, mint a kepen szereplo lany :O
2021. szept. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!