Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azt mondja szeret, de mostanáb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondja szeret, de mostanában úgy érzem, hogy ez nem így van. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Hosszú kapcsolat ez a miénk. Nagyon szép évek vannak a hátunk mögött és én egyre jobban szerettem. Aztán jött egy veszekedés, ami után elkezdtem szorogani. Lényegében nem volt nagy dolog, de csúnyán összevesztünk és azt mondta, hogy nem tudja hogyan folytassuk tovább. Engem ez nagyon megijesztett, hogy elveszíthetem. Beszéltünk róla és ő azt mondta, hogy csak idegességében mondta és meg hogy nem úgy értette, hogy szakítani akart. Én azóta összetörtem és nagyon félek, hogy elhagy. Én annyira szeretem őt és ő ezt tudja is. Azóta bevallom nézegem, hogy kiket néz meg és mindig elszomorodok, ha rákeres lányokra, bár állítólag ez normális. Amúgy rendesen bánik velem csak ha valami olyat mond vagy valamit máshogy csinál én egyből elkezdek ezen kattogni és telejesen depresszióba esek, hogy nem szeret már, csak azért van velem míg talál mast. Igaz, szokott hazudni nekem apróbb dolgokkal kapcsolatban, sőt az is egy probléma, hogy fél az elköteleződéstől (eljegyzés, házasság...) pedig elég régóta együtt vagyunk. Próbáltam már beszélni vele, hogy félek, hogy elhagy de mindig azt mondja, hogy ez forditva is megtörténhet. Szóval nem tudom, lehet én képzelem be és depressziós vagyok, vagy lehet ez megérzés. Légyszives csak az írjon, aki komolyan tudja ezt venni vagy átélt hasonlót.

2021. szept. 29. 12:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem az a tapasztalatom, hogy aki hosszú együttöltött boldog évek után sem akar elköteleződni, annak oka van. Ez már csak hab a tortán, hogy egy vita hevében felvetette, hogy nem tudja hogyan tovább.

Ragaszkodik hozzád. Minél hosszabb egy kapcsolat, annál nehezebb az elválás. A sok közös élmény, emlék össze köt titeket. Biztos pont vagytok egymásnak, ami nagyon fontos az ember életében. Viszont ha nem léptek szintet a kapcsolatotokban, ez a ragaszkodás csak addig tart, amíg be nem lép egy harmadik személy a képbe. Ahogy mondta a pàrod, ez akár veled is megtörténhet.

Elhiszem, hogy szereted. Én is voltam már ilyen cipőben, azt hittem sosem fogok senkit annyira szeretni. Tévedtem. Azóta férjnél vagyok és nagyon boldog egy sokkal jobb emberrel! Soha nem gondoltam volna, de mégis…

Úgyhogy a félelmed nem alaptalan.

2021. okt. 2. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!