Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyetemisták nektek a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemisták nektek a párotok egyetemista?

Figyelt kérdés

Csak én tapasztalom vagy más is tapasztalta? A lényeg, hogy egyetemista vagyok, de a pasim nem, és sokan kérdezik, hogy, hogy nem egyetemistát fogtam magam mellé.

Valaki vélemény?



2021. okt. 4. 17:21
 1/8 anonim ***** válasza:
82%

Semmi, senkinek semmi koze hozza.

Ez olyan mintga, miert nem a gazdagot valasztottad?

Neked kell eldönteni, hogy kit akarsz...

2021. okt. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nalam is ez volt a helyzet, es ereztem, hogy kicsit le is nezik emiatt, amit en termeszetesen sose tettem, de rosszul esett igy is, hogy ez alapjan iteltek meg..
2021. okt. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A feleségem már dolgozik.
2021. okt. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
11 évvel idősebb nálam a férjem, bőven dolgozott, amikor még tanultam. Soha, senki nem szólt meg minket emiatt.
2021. okt. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is az vagyok meg a férjem is, de szerintem ő soha nem fogja elvégezni (nekem már van egy diplomám, mindketten dolgozunk már egyetem mellett).

Szerintem ma az átlag középosztálybeli fiatal akinek van egy kis minimális esze, elmegy egyetemre. Nagyon kevés, aki meg sem próbálja. Emiatt lehet az, hogy sokkal könnyebb egyetemistát találni párnak.

2021. okt. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk pont engem néztek le, hogy egyetemista voltam még!

Férjem 15 évvel idősebb, azóta van két gyerekünk.

De eléggé szuros szemmel néztek ránk, hogy én még egyetemre jártam mikor ok már rég dolgoztak.


Ki érti…:)

2021. okt. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem, a pasim már rég nem egyetemista.

És egyáltalán nem érdekel, mit gondolnak mások.

2021. okt. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szeretitek egymást és egészséges a kapcsolat?

Igen: le kell szarni más mit gondol.

Nem: minek vagytok együtt még?


Ennyi az egész, nem kell túlgondolni.

2021. okt. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!