Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randizok egy sráccal, de még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizok egy sráccal, de még fent van társkeresőkön?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy már 3 hónapja ismerkedtünk meg az interneten, egy társkeresőn. Nagyon sokat beszéltünk, videóhívásban is, de nem találkoztunk mert másik városban lakott, viszont szeptemberben elköltözött a szüleitől abba a városba ahol én élek. Azóta 2x találkoztunk és jól éreztük magunkat, ezt utána meg is beszéltük. Nem volt még csók vagy ilyesmi. Viszont rákérdezett, hogy én fent vagyok-e még társkeresőn, visszakérdeztem én is. Én már nagyon régóta töröltem magam. Ő azt mondta nem igazán van már fent, meg tiltották a profilját is.

De tisztában vagyok vele, hogy több oldalon is fent van és konkrétan szexet keres.

Nyilván nem vagyunk együtt, hogy ezt számonkérjem rajta úgy mond, hiszen még mi is ismerkedünk. De mégis zavar mert egyre többet érzek iránta.

És ő is elmondta, hogy komolyan gondolja ezt az egészet velem, azért se sietjük el a dolgokat.

Meg őszintén elmondta, hogy voltak nők akik próbálkoztak nála, hogy szexeljenek meg ilyenek, de visszautasította őket és meg is mutatta nekem ezeket beszélgetéseket, pedig nem is kértem, hanem teljesen magától tette.

Ezért nem értem ezt az egészet. Lehet csak kalandozni szeretne most, hogy már egyedül él? De itt vagyok én és előtte akarja ezeket kipróbálni mielőtt komolyra fordulnának a dolgok kettőnk között? De nagyon elképzelhetetlen ez számomra, hogy tényleg ezért van fent, mert nem tűnik ilyen embernek egyáltalán, mert mind a kétszer amikor találkoztunk szemmel láthatóan zavarban volt.

Nem értem és összevagyok zavarodva.



2021. okt. 12. 14:09
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Hát, egyfelől tényleg nincs "jogod" számonkérni rajta, hogy fenn van-e, ha még nem is jártok, csók sem volt. De ha így a szemedbe hazudott, akkor minimum fenntartásokkal kezelném a csávót a helyedben.
2021. okt. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Ezt jól teszi a leírás alapján.
2021. okt. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
94%

"elmondta, hogy komolyan gondolja ezt az egészet velem, azért se sietjük el a dolgokat"


Ez rohadt nagy kamu. Ha komolyan gondolna, akkor szexpartner kereses helyett veled talalkozott volna tobbszor. En is szoktam parhuzamosan ismerkedni tobbmindenkivel, de ha van kilatas komolyra, akkor a tobbit hanyagolom, es nem probalok kozben lazat is keresni.

2021. okt. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
94%

Azt mondta, nem igazán van már fent (vagyis igent is meg nemet is mondott, tehát terel).

"De tisztában vagyok vele, hogy több oldalon is fent van és konkrétan szexet keres."

Szerintem is kamu. Szexpartnert keres, míg te úgy gondolod, építetek egy kapcsolatot.

Ne nagyon ess bele kérlek, mert nem fogsz ebből jól kijönni.

2021. okt. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
75%
Csúnya vagy? Duci vagy? Vagy miért ragaszkodsz ehhez a majomhoz? Miért nem keresel normális, férfi partnert?
2021. okt. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Amíg hiszel annak, hogy "azt mondta", addig nem értél meg egy normális felnőtt párkapcsolatra. Az, hogy valaki mond valamit, azok csak szavak a szélben, betűk a képernyőn. A tett számít. Amit csinál.
2021. okt. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
77%
Párom az első randin, miután elcsattant a csók, előttem törölte a profilját. Akikkel addig beszélt lezárta.
2021. okt. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
92%
A gond az, hogy Téged a talonba tart. Ha összejön veled, akkor megdug, ha nem, akkor keres tovább. Kb. a részéről ennyi. Ha érezne valamit irántad vagy komolyabbatt szeretne, akkor töröltve volna magát az oldalakról, de nem ezt történt. Itt egyértelműen az van, hogy ő tovább keresi a potenciális partnereit, akiktől szexet kap.
2021. okt. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
3 hónap után egy csók se...
2021. okt. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

Pár randi után igy még én se vennék senkit komolyan.


Ha máshogy indulna már elso pillanattol az más lenne.

2021. okt. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!