Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Holnap randizok egy nővel....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap randizok egy nővel. Társkeresőn ismertem meg. Úgy tudja, hangmérnök vagyok. Valakinek nincs valami jó ötlete, hogy mit mondjak, hogy hol is dolgozok pontosan (bp-i vagyok)?

Figyelt kérdés

Igazából azt szeretném, ha valaki leírná, hogy pontosan mivel is foglalkozik egy hangmérnök. Milyen végzettség kell hozzá, és hogy mit tudnék kamuzni, ami olyan meló, hogy nap mint nap bejárok egy munkahelyre? :D

Tudom, hogy gáz a szitu, de idősebbnek mondom magam, mint amennyi vagyok, és szeretném, ha ez most összejönne...

Úgy tervezem, hogy kb. úgy a 3.-4. randi után megmondom neki az igazat, de addig kéne valami tuti story! Segítsen aki tud, és megköszönném, ha nem jönnének olyan jellegű kommentek, hogy szemét vagyok, vagy épp gyerekes... Stb...


2013. jan. 22. 21:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

sztem inkább az igazat mondd meg neki, egy indokkal h miért is kellett hazudnod..

ééés még egy indok h miért nem ismerkedek neten...-.-

2013. jan. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ja, tök szar dolog h hazudozol össze-vissza.. így akarsz te rendes párkapcsolatot? Normális vagy??
2013. jan. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
szánalmas vagy xd
2013. jan. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Olyan jó, hogy a kérdésemre nem kapok választ...
2013. jan. 22. 21:22
 5/18 anonim ***** válasza:
az igazat mondd meg neki. vicces lesz, ha esetleg esküvőtökön derül ki, h nem is az vagy, amit mondtál neki.
2013. jan. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Mond neki, hogy télen holt szezon van így a színházakban szoktál dolgozni, de inkább beugró jelleggel, nyáron pedig fesztiválról fesztiválra jársz, de már igazából unod, mert qrva nagy a hajtás. De nagyon jó pénz, így télen simán el vagy a kis melókkal.
2013. jan. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Végre egy hasznos, és korrekt válasz!
2013. jan. 22. 21:33
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Holnap találkozom egy hangmérnök sráccal, akivel társkeresőn ismerkedtem meg. Mondjem el neki, hogy én meg fiu voltam a műtétem előtt?
2013. jan. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Ezen jót nevettem! :)
2013. jan. 22. 23:02
 10/18 anonim ***** válasza:
3.-4. randi után nem lesz semmi ha ekkorát kamuztál :DD
2013. jan. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!