Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehet olyan férfit találni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet olyan férfit találni, aki a hordott ruháját mindig a szennyesbe dobja és nem a szekrénybe vissza?

Figyelt kérdés
Pl. Pulcsikat tesznek vissza mondvan alig hirdtak, illetve a nadrag, na azt van aki csak hetente, kethetente mossa, addig hordja. Én olyat szeretnek, aki mindennap uj tiszta nadragot, farmert es pulcsit is vesz fel.

2021. okt. 16. 22:36
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Tinder profilra ird ki , hogy ez az elvàràsod.
2021. okt. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
88%
Én iinkább kimosom magamnak.
2021. okt. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
44%
Én benne vagyok! De csak ha mosod, és vasalod a ruhákat nekem!
2021. okt. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Na én azt hittem megfelelek, de már látom, hogy nem. Ki vált naponta farmert? Az irodában nem izzadok bele, és nem is ülök a földre, vagy BKV ülésre, akkor minek?
2021. okt. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
91%

Ha minden második nap szeretnél mosni, akkor benne vagyok. Az áram meg a víz amit használ a mosógép persze ingyen van. 🙃

Szerintem 2-3 alkalommal simán fel lehet venni egy pulcsit vagy egy farmert. Ha pl. addig volt rajtam a pulcsi, amíg leugrottam a boltba, utána rögtön ki is mosnád? 😅

2021. okt. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
88%

Férfiak nem váltogatják a farmereket naponta, mert nincs értelme. Inget viszont mindennap cserélnek, esetleg még púlovert is.

Szóval, feleslegesen egy férfi nem termeli a szennyest!

2021. okt. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Na pont ezt akartam írni mint az előzők.Ha nincs igénybevéve és nem tartózkodik érdekes helyeken akor minek kell terhelni a környezetet felesleges pazarlásal.Nekem jó ha többször használja a ruháját.
2021. okt. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

www.kenyszerespasik.hu

Ott a tisztaruhafetisiszta alkategóriába találod a neked valót 😉

2021. okt. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
#8 +1 👏
2021. okt. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
90%
Akkor gazdag pasit keress, mert 15-20 ezer forint már egy jobb, márkás pulóver, és ha minden hordás után kimosod, néhány havonta vehetsz újat, még akkor is, ha egyet csak 1-2 hetente veszel fel, mert több van és váltogatod őket. Egy finomabb, elegáns gyapjú vagy pamut pulóvert ugyanis minden egyes mosás megvisel, de ezeket nem is koszolja az ember úgy, hogy minden hordás után mosni kelljen őket.
2021. okt. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!