Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Budapesten hova mennél randizn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten hova mennél randizni, ha olcsóbban szeretnéd megúszni a dolgot?

Figyelt kérdés

2021. okt. 17. 13:45
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
85%
Olyannal, aki a randin is spórolni akar, sehova. Nincsenek nagy igényeim, de nem kell olyan pasi, aki azon remeg, hogy ki kell fizetnie egy kávét. Maradjon akkor otthon egyedül, az nem kerül semmibe.
2021. okt. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
73%
A punci pénzbe kerül. Fogadd el! Hidd el, neked sem lenne jó, ha azon kéne görcsölni, hogy akar a lány egy kávét, te meg keresed az automatát, mert 200-at szánsz rá, miközben ő meg elindul egy kávézóba, ahol 500-1000 a cucc.
2021. okt. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
90%
Várd meg a jövő nyarat és akkor lehet sétálni.
2021. okt. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
88%
2 kv sem fér màr be neked , 1. Randira?
2021. okt. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
68%
egy kave ezer forint egy trendibb heyen, utana lehet setalni, aztan esetleg egy tea/suti, ha jol alakul (+1000 ft). tehat akinek 1000-2000 forintja nincsen es ezen akar zsidozni, az inkabb ne is randizzon, de komolyan.
2021. okt. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
0%
Fizetheti a muff a saját, vagy éppen mindkettőtök fogyasztását is, elvégre egyenjogúság van, vagy mi.
2021. okt. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
62%
A nyilvanos vecere befizetned, vagy bokorba kuldod?
2021. okt. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
91%
A "muff" ki is fizeti a sajátját, csak ahhoz nem kell neki egy szerencsétlen, aki közben próbálja róla ledumálni a bugyit. Inkább kávézik nyugodtan.
2021. okt. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
0%
Akkor ilyen logika szerint a fütyisnek se kell a másik, aki feleszi issza a pènzét.
2021. okt. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem az úgy teljesen rendben van, ha elmentek valahova sétálni és közben beültök egy kávéra/teára/sütire stb., ami éppen szembejön és megkívánjátok. Ennél többet szerintem felesleges költeni egy első randira, mert nem az a lényege. Az sem egy ördögtől való dolog, ha mindenki a saját fogyasztását fizeti, pláne az elején, első randin szerintem ez a legjobb. Illetve szerintem azért nem “olcsójános” valaki attól, mert nem akar több ezer forintot kifizetni egy randira, szerintem az nem kevés pénz és nem biztos, hogy mindenkinek olyanok az anyagi lehetőségei, hogy ezt csak úgy simán kifizesse (mert ha jól sül a dolog akkor az nem csak egy randi lesz vagy éppen fordítva). Nem tudjuk konkrétan kiről van szó, milyen az anyagi helyzete stb., de én például egyetemistaként nem szeretnék 1000+ forintért kávézni egy randin, mert magam sem veszem meg csak úgy. Annak meg semmi értelme nincsen, ha az első randin villantasz, hogy neked ez nem gond, kifizeted, erre is van pénz, arra is van pénz stb., miközben nincsen, mert ezt nem lehet így hosszú távon fenntartani.
2021. okt. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!