Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Budapesten hol vehetek olcsóbb...

Budapesten hol vehetek olcsóbban különleges liszteket édesítőszereket?

Figyelt kérdés

Inzulin miatt el kell hagynom a cukrokat fehér lisztet.

Biztos vagyok benne, hogy van olcsóbb hely egy SPAR/ Tescon kívül ahol vehetek ilyesmiket.

Édesítőszerben sem tudom az ERITRITen kívül mi lenne jó pl sütni főzni . Utána olvasok lassacskán de aki tud segíteni annak örülnék nagyon.

1:4 édesítőszer mi az?

És hol vásárolhatnék be jó árakkal ehhez való liszteket pl a kokuszliszt mandulaliszt csillagászati árban van es hármunkra sütni főzni vele nem mindegy árban.

Köszönöm szépen.



2021. aug. 15. 08:11
 1/8 anonim ***** válasza:
2021. aug. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%
Aminek van folyekony resze, abba tehetsz edesito tablettat, de egyebkent nem kene sutogetni... 🙁
2021. aug. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 gungasam ***** válasza:
bulkshop.hu
2021. aug. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én a bijóban vásárolok ilyeneket. édesítőből a stevia eritrit 1:4 keveréke jött be, ha nagy ritkán sütök, akkor dia wellnesst hasznalok. bár a legtöbb általam készített dologhoz elég a zabliszt/tk. liszt/útifűmaghéj, ezek majdnem mindenhol kaphatók.
2021. aug. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A legegyszerűbb megoldás, ha magokat egészben veszed meg vagy kimérve (mandula, mogyoró, dió, földimogyoró, tökmag, szezámmag, napraforgómag…stb), és otthon egy magas teljesítményű gépben megőrlöd őket, így az összetétel is abszolút az ízlésed re van bízva.

Ez jóval költséghatékonyabb a túlárazott divatos mindenmentes csodaliszteknél.

A kókuszt pedig reszelék formájában veszem meg, - én nagyon szeretek belőle ilyen formában süteményeket sütni, de ha neked nem elég finom ez az állag, akkor ezt is megőrölheted.

2021. aug. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Rizsliszt?

Az nem annyira vészes árban, és gluténmentes is.

2021. aug. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6: Az inzulinrezisztenseknek a rizsliszt még rosszabb, mint a fehér búzaliszt. Rengeteg szénhidrát, ultra magas glikémiás index, nem nekünk való.

Anyám gluténérzékeny, neki jó választás, de ő egész életében tűbe fűzhető volt és gyors anyagcserével rendelkezik.

De az IR-esek anyagcseréje ennek a gyökeres ellentéte.

2021. aug. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
30%
6-os vagyok, bocsánat, én most tanulom a gluténmentes termékeket.
2021. aug. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!