Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen okai lehetnek annak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen okai lehetnek annak, hogy egy 28 éves, intelligens, barátságos, jó humorú és jóképű férfinak még semmiféle dolga nem volt lánnyal, nővel?

Figyelt kérdés

Két randink volt eddig. Eddig tökéletesnek tűnik minden: egy hullámhosszon vagyunk, figyelmes, kedves, értelmes, határozott, rendes értékrendű, egyenes és objektív szemmel is NAGYON jól néz ki (szép, férfias arc, magas termet, izmos, arányos testalkat, rendezett fogsor). Az életkörülményei is életkorának megfelelően rendezettek, jó állása és végzettsége van. Nem vallásos.


Kiderült azonban, hogy még egyáltalán nem volt nővel az illető. Szerintetek milyen okai lehetnek ennek? Hogy lehetséges ez? Kell, hogy óvatos legyek (akár őmiatta, akár magam miatt)?


Nyilván majd vele is átbeszéljük ezt a témát, de nem akartam egyből ezzel lerohanni, örülök, hogy elmondta őszintén, mi a helyzet. Minden majd szépen lassan kiderül úgyis. Szeretném nagyon, hogy működjön a dolog, ugyanakkor nem tudok nem megdöbbenni ezen. (Természetesen nem azt várnám el, hogy Don Juant megszégyenítő mennyiségű nő legyen már mögötte élettörténetében, de azért 28 éves korára az ember túl lehet már 1-2 hosszútávú kapcsolaton.)


Mit gondoltok?



2021. okt. 18. 21:46
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
31%
Ne legyél abban biztos, hogy nem meleg.
2021. okt. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
28%
Miért probléma hogy nem volt intim kapcsolata? Egy kapcsolatban ez nem oszt nem szoroz. Soha nem értettem sz ilyen kérdéseket. Millio oka lehet de a nagy tobbsegnek az incel szo jut eszébe. Unalmas már ez.
2021. okt. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
95%
Ja és a meleg vagy a bi ahogy 1-es írja. Tipikus reakciok.
2021. okt. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
0%
* az
2021. okt. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Én nem gondolom sem melegnek, sem incelnek. Egyáltalán nincsen homoszexuális kisugárzása, a szociális kompetenciái is teljesen rendben vannak, úgy látom. Szóval az ezeken túli okok érdekelnének, vagy esetleg személyes sztorik (saját vagy ismerősé). Gondolom, hogy léteznek ilyen férfiak.
2021. okt. 18. 21:58
 6/23 anonim ***** válasza:
96%
Attól, hogy te szépnek, jónak látod, lehet, hogy ő nemérzi annak magát és bátortalan. Az is lehet, hogy senki nem felelt meg neki. Mindenesetre mázlista vagy.
2021. okt. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
85%
Egyetem alatt végig tanult. Nagyon magasak az elvárásai.
2021. okt. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
82%

Életemben kevés olyan vonzó, férfias kisugárzású pasit ismertem, mint akihez legutóbb vonzódtam. Csak kiderült, hogy meleg. Nem minden meleg nyávog. És a legjobb pasik egy koron túl vagy foglaltak vagy melegek.

Ő még határeset.

35 körül már biztosra veheted, hogy egy jó pasi meleg, ha még soha nem volt kapcsolata és szűz. Nagy eséllyel volt már, csak nem nővel és nem fogja reklámozni a 35 körüli.


Ettől még lehet persze ezer más oka:

nem képes szerelmet érezni

Szerelmes volt, de nincs túl rajta.

Túl szép lányokra hajt.

Mentálisan taszítja a nőket.

2021. okt. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
84%
Ha mégsem meleg... Akkor kötődési zavara lehet, elkerülő személyiség típus vagy zavara is lehet.
2021. okt. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
88%

Még egy eszembe jutott:

mostanra ért férfivá és korábban nem volt vonzó. Van ilyen. Lehet, hogy egy kis dagi vagy nyeszlett szemüveges kisfiú volt, akit sokat csúfoltak és fejben még nem fogta fel, hogy mennyire vonzó.

2021. okt. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!