Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen okai lehetnek annak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen okai lehetnek annak, hogy egy 28 éves, intelligens, barátságos, jó humorú és jóképű férfinak még semmiféle dolga nem volt lánnyal, nővel?

Figyelt kérdés

Két randink volt eddig. Eddig tökéletesnek tűnik minden: egy hullámhosszon vagyunk, figyelmes, kedves, értelmes, határozott, rendes értékrendű, egyenes és objektív szemmel is NAGYON jól néz ki (szép, férfias arc, magas termet, izmos, arányos testalkat, rendezett fogsor). Az életkörülményei is életkorának megfelelően rendezettek, jó állása és végzettsége van. Nem vallásos.


Kiderült azonban, hogy még egyáltalán nem volt nővel az illető. Szerintetek milyen okai lehetnek ennek? Hogy lehetséges ez? Kell, hogy óvatos legyek (akár őmiatta, akár magam miatt)?


Nyilván majd vele is átbeszéljük ezt a témát, de nem akartam egyből ezzel lerohanni, örülök, hogy elmondta őszintén, mi a helyzet. Minden majd szépen lassan kiderül úgyis. Szeretném nagyon, hogy működjön a dolog, ugyanakkor nem tudok nem megdöbbenni ezen. (Természetesen nem azt várnám el, hogy Don Juant megszégyenítő mennyiségű nő legyen már mögötte élettörténetében, de azért 28 éves korára az ember túl lehet már 1-2 hosszútávú kapcsolaton.)


Mit gondoltok?



2021. okt. 18. 21:46
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
77%

Van ilyen. Ha egyetem alatt nem jött össze semmi (ennek is millió hétköznapi oka lehet), akkor munka mellett már nehezített a terep, ha az ember válogat.

Pl. nekem egyetem alatt volt 3db pár hónapos kapcsolatom, ebből 2x a lányok kezdeményeztek. Mert akkor jobb dolgom is volt, mint csajozni, de pl. egy mérnöki karon, ahol kevesebb a nő, nekem sem lett volna semmi.

Aztán egy kollégával volt egy tartós kapcsolatom, de ez esetben is, ha az ember olyan helyen dolgozik, akkor lazán kimarad.

És pikk-pakk, máris 30 éves az ember...

Aztán ízlésesen kigyúrva-öltözve, több mint 120 millió összekapart vagyonnal is több mint egy évig kellett keresgélni végül már Tinderen, hogy 250 km-rel távolabb az ember találjon egy számára megfelelő nőt. És nem tudom, hogy mi lehet a baj, nem balf...ként, de nem is kőbunkóként közeledtem sosem, próbáltam humoros is lenni.

És sok hozzám ill. a kérdésben szereplő sráchoz hasonló embert ismerek, akik már raktak le valamit az asztalra (nemcsak anyagi értelemben), teljesen érett a gondolkodásuk, mégis kerülik őket a csajok.


Van egy elméletem erre:

A nőknek az a szimpi, aki nagyobbat álmodik/blöfföl, az tök mindegy, hogy 0 realitása van az egésznek, ha hisz benne, akkor a csaj is elhiszi.

Ezzel szemben a realisták/értelmesebbek csak elérhetőt álmodnak. Igaz, hogy az jó eséllyel valóra is válik, de nem olyan szexi a nők többsége számára.


Emeleti példa: Ödön már évek óta fut rendszeresen, már többször túl van a félmaratonon jó időkkel. De egy kicsit tart a teljes maratontól, mert tudja, hogy az komolyabb, mint "csak 2x annyit kell szaladni" és nincs rutinja azon a távon.


Ezzel szemben Pistike már egy hónapja fut, de mivel egyszer már futott 2 km-t életében, ezért "tudja", hogy a maraton meg se kottyanna neki, és ezt elő is adja a tyúkoknak.


Na ki lesz a vonzóbb? A vacilláló Ödön, vagy a nagypofájú Pistike?

Az mellékes, hogy az egyik már 8ad távon is meghalna...

2021. okt. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
68%

te fogod elvenni a szüzességét...


vmi biztos van, ha mr. tökély eddig a szarnak sem kellett... csak óvatosan, a csillogó felszínnek ne dőlj be...

2021. okt. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
11%
dik mi van veled.. nem találtál jó palit erre rá mész egy szűz kis fiúra azt bebolondítani van eszed..
2021. okt. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
81%

Rengeteg dologtól függhet, ha egy pasinak sokáig nem jön össze semmi. Példák: a tanulással van elfoglalva, családi háttér, félénk. Gondolj bele, hogy neked sem volt egyeszrü az elsö.

Viszont, ha a srácrád izza magát, akkor valószínüleg igenis szeret téged. Bánjál vele kesztyüs kézzel.

2021. okt. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
78%

Hát valami prücök biztos van a történetben amiről nem tudsz, de ezt így a távolból ki nem találjuk. Ismerkedjetek és majd kiderül. Ha kellően rutinos akkor kár rákérdezned mert úgyis lesz előre csomagolt válasza amit felvezet (s vagy igaz, vagy nem).

Ha valaki csak átlagos kinézetű, de kommunikatív, nyitott, határozott és folyamatosan próbálkozik (normálisan) az 28 éves korára nem lesz szűz (hiába pontoznak le az incelek).

2021. okt. 19. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
47%

Kérdezd meg ha ennyire zavadzálja az orrod hogy nem tudod megvárni míg ő elmondja magától, mi honnan tudjuk? Te randizol vele nem mi.

Tudni kell ugy kommunikalni hogy a masik magatol érezze azt hogy elmondhatja es nem fogod hulyenek nezni mert pl. a tudomany jobban érdekelte anno mint a nők vagy lehetne sorolni. Nem hinném hogy impotens na és ha az lenne mit változtatna nálad hm? Hiszen minden klaffol. Van akinek nem mindegy nem ugrik csak szexbe ilyen is van. Nem kell ahhoz semmilyen hit.

2021. okt. 19. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
59%
Ne haragudj kérdező, de én nem szeretném ha a randipartnerem a második randi után a GYK oldalán beszélne ki. Tedd tőle a kérdést. Csak is rá és rád tartozik.
2021. okt. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
15%
Incel nem lehet, mert akkor téged sem érdekelne a külseje miatt. Ha búzi lenne, nem randizott volna veled. Nem az anyjáékkal lakik véletlenül? Esetleg a farka kicsi?
2021. okt. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
87%

Én is megismerkedtem egyszer egy férfival, pont ilyen volt. 28 éves, és egy álom minden szempontból. Teljesen beleszerettem, aztán kiderült, hogy még nem volt dolga nővel. Nem is értettem…egy ilyen fickó, hogyhogy nem sikerült eddig senkivel összehozni?


Hát összehoztam en vele :)

5 éve a férjem, és a decemberben születő kisfiam apukája azóta :)

2021. okt. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
28%

18-as nem az az incel aki ronda. Javaslom a google-t, és olvass utána a mozgalomnak. Az az incel aki csak szextárgynak tekinti a nőt.


Szóval a randi partner nagyon nem az.


És 17-esnek igaza van, sajnálom a 28 éves srácot, hogy itt tárgyalod ki.


Legközelebb majd ha nem veszi észre, hogy te inkább ismeretlenekkel beszéled meg ami igazából még rád sem tartozik, míg nem komolyodik a dolog egy randi után, akkor majd párkapcsolati intim problémáitokat fogod kitárgyalni a gyk-n.

2021. okt. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!