Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok az bejönne nektek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok az bejönne nektek, ha egy ismeretlen jóképű fickó intelligens módon leszólítana benneteket pl a buszon, s randira hívna? (28f)

Figyelt kérdés
Azt mondaná, hogy első látásra megtetszettél neki, szeretne megismerni, és szívesen meghívna egy italra, ha nem veszed tolakodásnak. Mondanátok, hogy miért is ne? Vagy mivel váratlanul ér, alapból elutasítanátok?
2017. máj. 5. 11:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
10%
Van baratom szoval nem erdekelne, meg 28 evesen mar kicsit oreg.
2017. máj. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%

Elutasítanám... egyrészt, mivel váratlanul ér, másrészt buszon/vonaton nem ismerkedem.


(Velem szinte "lehetetlen" is lenne, általában olvasom és zenét hallgatok... ilyenkor, nem igazán vágyom beszélgetésre, sem ismerkedésre.)


Ha ismerkedni szeretnék, azt, inkább szórakozóhelyen, koncerten, vagy olyan helyen teszem, amikor a hobbimnak hódolok.

2017. máj. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
22%
Hogy lehet intelligens módon leszólítani valakit?
2017. máj. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
44%
Ja, ez a masik, ez egy szimpla atlagos leszolitas, attol meg mert nem vagy egy kobunko paraszt, meg nem leszel automatikusan intelligens.
2017. máj. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
Engem koncerten szólított le hasonlóan egy srác még 11 éve. Azóta már összeházasodtunk és 2 gyermekünk született. Miért kéne elutasítónak lenni, ha épp nincs társad?
2017. máj. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem. Ez szánalmas
2017. máj. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Estádio de Felchút ***** válasza:
48%
Lövésből lesz a gól!
2017. máj. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Alapbol.
2017. máj. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem nem lenne evvel semmi bajom, de elutasítanálak, mert van párom. De ha nem lenne, tételezzük fel, ha tényleg megfog a srácban vmi, én belemennék, nekem nincsenek ilyen mértékű averzióim nyilvános ismerkedéssel kapcsolatban. Lényeg, hogy ne kocsányon lógó szemmel bámuljon tiszteletlenül, köszönjön, legyen udvarias (a szöveg, amit ide leírtál, nekem teljesen jó lenne).
2017. máj. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
57%
Megmondanám, hogy értékelem a bátorságát, minden tiszteletem az övé, hogy meg mert szólítani és ha nem lenne több éve párom, akit szeretek, nagyon szívesen igent mondanék, de foglalt vagyok, ezért tovvábbi sok sikert kívánok neki.
2017. máj. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!