Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Roma nőknek mennyire jönnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Roma nőknek mennyire jönnek be szerintetek a magyar férfiak?

Figyelt kérdés

Érdemes lenne feléjük nyitnom?

F/30


2021. okt. 21. 13:12
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Olyannal érdemes, aki nem abban a közegben nevelkedett! Intelligensek, fűszeresek, sokkal jobban szeretnek, jól főznek, szex isteni és forró! Ki lehet fogni, csak ritka!
2021. okt. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
A cigány nők "nyílt sebe" az vonzóbb Balázska? 🤣
2021. okt. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

3 év alatt volt pár profilod .. XD

Igazából én azt mondom a férfiak mindig nyitottabbak mint a nők..

Női kérdésnél elvétve évente ha 2-3 kérdést látsz arról , hogy roma férfi milyen lehet stb ..nyilván nem a kisebbség aljára kell gondolni ilyenkor .

Amig nem ismersz meg valakit addig nem tudhatód ki is ő valójában, de ez igaz minden emberre . A legtöbben a kulturális különbséget lapot szokták elővenni hárításnak , mint amikor azt mondja egy nő aranyos meg kedves vagy de találsz nálam jobbat is .. Ha valakinek nem tetszik a kreol bőr azt meg kell mondani ,nincs ebben semmi szégyellni való, de akkor utána ne köpje magát szembe hogy arab, néger, török ,spanyol, latin amerikai, olasz férfiakkal kezd..

2021. okt. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
sok sikert túlélni a családjával való találkozást
2021. okt. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%

Balázs,ott ahol te élsz sok van belőlük.

Már nem az első ilyen romacsajos kérdésed.

Izgulsz rájuk?

2021. okt. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%

sok sikert túlélni a családjával való találkozást"


Kivéve ha az összes családtagja életfogytos már .. XD --> vicc!

Akinek nincs családja és rokonai akikkel kapcsolatot tartana , azzal azért nem lehet olyan komplikált a dolog . Azért kell egy megjelenés vagy beszédkészség, hogy egyáltalán le álljon a nő olyannal aki a listáján kérdőjeles .

2021. okt. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
42%

a roma nő is magyar.

első körben ezt kéne felfogni.


nem idegen elem a nemzet testén!


magyar állampolgár, ugyanannyira, mint te, csak a cigány etnikumhoz tartozik.

2021. okt. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A roma nő az roma nő, mivel nem is szégyenli és büszke rá,nem magyar, egy külön kultúrával rendelkező etnikumhoz tartozik aki kisebbségi az országban,egy kisebb népcsoport is lehetne ha úgy tetszik mivel van saját vallása törvényei és kultúrája, kisebbség Magyarországon és nem magyar,csak magyar állampolgárságot kapott mivel itt élt a családja és ő is itt nőlt fel, itt éli mindennapjait. Nem tud külön nemzet lenni mert ahhoz még kell pár év mire olyan embereket tudnak magukévá akik igazi értelmiségiek és képesek lennének összetartani a nemzetüket, de nem magyar és nem is akar az lenni ezt szerintem jobb ha tisztázzuk.

Sokan elfogadjuk őket és náluk is vannak jó páran akik tisztán látják ezt a helyzetet.


Nos én is vonzódtam már roma lányhoz ,sőt ,viszonozta is, eggyet értettünk ezekben a dolgokban is és tudtuk hogy mi lenne ha folytatódna a dolog, megbélyegzés, csak azért mert szóba álltam vele már megszólták őt a roma férfiak akik a környezetünkben voltak, mi akkor is flörtölgettünk és jól el tudtunk beszélgetni bármiről úgy hogy kizártunk mindenki mást,mintha csak mi ketten lettünk volna.

Hát szépen indulhatott volna a dolog de ő kihátrált és a családját választotta, amit megértek.

Még azt is érezte rajtam még az elején hogy szerelmi bánatom van egy másik nő miatt, úgy ahogyan én is éreztem rajta hogy most szeretne változtatni az életén.

Jól is el sülhetett volna de végül is nem lett semmi belőle.

2021. okt. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
ha származásilag vezetjük vissza a dolgokat félig magyar vagyok fehér szőke embertől.. tehát mondja rám valaki hogy cigány vagyok..
2021. okt. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én világos hajú két szemű magyar férfi vagyok. Már gyerekkoromban észrevettem, hogy bejövök a cigány csajoknak. Nekik én vagyok egzotikus, nekem meg ők. Volt párkapcsolatom is roma csajjal és jól volt.
2021. okt. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!