Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit kezdjek ezzel a lánnyal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek ezzel a lánnyal, hogy legalább barátok legyünk? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van egy lány akit megismertem egy honapja jóba lettünk, ugy tünt csip engem. Nekem tetszik a lány. Néhány furcsaságot csinált, de betudtam fiatal korának.

Majd egyik nap rájöttem hogy msn-ről letiltott engem, egy ismerős segitségével megtudtam, hogy jó fejnek kedvesnek tart, de nem vagyok az esete és nem akar megbántani. Írtam neki üzenetet amiben ezt válaszolta hogy igen nagy kalamajkában van,de mesél majd... talán egyszer.

Azt szeretném kérdezni hagyjam békén őt és ha hiányzom neki akkor majd keres vagy írjak neki egy újabb üzenetet hogy beszéljük meg a dolgot. Én az üzenet írást támogatom mert ha két ember jóba van még barátilag is akkor meg kéne tudnia ezt beszélni intelligensen.

20/F


2010. szept. 2. 20:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld meg elfelejteni és kizárni őt az életedből még ha nagyon nehéz akkor is.


Ő nem akar tőled semmit szerintem és max azért mondaná h maradjatok barátok mert nem akarna megbántani de szerintem inkább a terhére lennél mintsem egy jófej barátnak tartana.


Minél előbb kiszállsz ebből annál könnyebb lesz felejteni.

2010. szept. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Akire az ember számítani akar, annak keresi a társaságát, megosztja vele dolgait. Az elöttem szólónak teljesen igaza van. A te életedben ez a lány teljesen lényegtelen már, ha akar úgyis megtalál, és ha elég jó kifogást talál, még el is fogja hitetni veled hogy fontos vagy.

20 éves vagy, ilyen és ehhez hasonló kérdésekkel magad kéne hogy megbírkózz. Nem az ellen szólok hogy kérdezel, mindenki ezt teszi, hanem hogy kitől kérdezel.

Take care, son.

2010. szept. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!