Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az a gondom, hogy megtetszett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a gondom, hogy megtetszett egy 13 éves és nem tudom mit kezdjek? Mert tetszik, csak pár nap mulva 18 leszek. És akarom is de közbe nem is mert még túl fiatal legalább is szerintem haver azt is mondta, h elment az eszem .

Figyelt kérdés
2009. márc. 18. 16:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
te vagy a fiú gondolom:D és tényleg sok ez az 5 év most... egy 13 éves még nagy valószínűséggel kislány, éretlen, naív, gyerek még, szerintem 15 alatt ne próbálkozz... de ez csak az én véleményem l/18
2009. márc. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
fiú vagy??? mert ha igen akkor sztem hagyd őt :S mit tudnál vele kezdeni?
2009. márc. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
ja fiú vagyok
2009. márc. 18. 17:02
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el! :S
2009. márc. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget :)
2009. márc. 18. 17:26
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát az a helyzet, ha történik valami olyan, akkor 14 év alatt még büntetneki keményen, úgyhogy inkább türtőztesd magad és hagyd őt békén.
2009. márc. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, azt akartam írni, hogy büntetnek is keményen.
2009. márc. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy érdemes lenne. Egy 13 éves lány még sehogyan sem érett meg arra, hogy kapcsolata legyen, pláne nem egy olyan korúval, mint amilyen te is vagy. Milyen dolog lenne elsős főiskolásként elmenned a nyolcadikas ballagására? Hát elég furcsa, akárcsak az egész viszony, ami köztetek lenne. Gondolj bele abba is, hogy az ő szülei hogyan reagálnának rád, illetve a te szüleid őrá. Megtetszett, oké, korodbeliek is vannak, akik jó csajok. Inkább azokat hajkurászd, ne a kicsiket.


Tegyél le róla, vannak sokkal érettebbek és szebbek is!

2009. márc. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
ja hát az meg sem fordult a fejemben azért mégis csak 13 eszem van azért. csak mert az egyik felem ezt súgta a másik meg mást de most már látom. köszi a sok segít séget
2009. márc. 18. 17:49
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ugyanmár, fiatal vagy! Találsz 16-17-18 éves szép lányt is! Ez a 13 éves csajszi, pasi ügyben biztos komolytalan ( bár ez általánosítás én nem ismerem ), jobban tennéd, ha a saját korosztályod közül keresgetnél... Hidd el, találsz ott magadnak valót! : )


Nani

2009. márc. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!