Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért mindig az igénytelenek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig az igénytelenek, és a fura emberek?

Figyelt kérdés

Fel fogom tenni azt a kérdést, ami borzasztó megosztó lesz.

Minden mellébeszélés nélkül leírom, mit tapasztalok.

Arra lennék kíváncsi, hogy ennek van-e esetleg tudományos, evolúciós háttere, oka.


Én ápolt vagyok (bi lány, 20), arckezelésre járok, a hajam rendben tartom, környezetem sokszor szépnek hív. Sokan megjegyzik, hogy szorult belém ész. Ki is voltam már közösítve, miszerint, "nem lehetek olyan mint te, neked biztos könnyebb minden" Mások könnyebben szeretnek belém, és sok udvarlóm volt. Engem nagyon sok hobbi érdekel, és művész vagyok. Érzelmi alapú kapcsolatra építek párkapcsolatot. Könnyen le lehet nyűgözni, ha a másik érdeklődő.


Udvarlók.


Hogy eddig milyenek?

szöges ellentétben velem:

Büdös, tanulatlan, ápolatlan (mind nő és mind férfi) kínos.

Vagy tényleg a legalja, melegítőnacis kőbányai élvezők, akik a lapos földben hisznek, egyebek. Nem érdekli semmi ember, vagy sokkal fiatalabb mint én (13-16), illetve vagy túlkoros (60) vagy van párja és hármast keres.

Tényleg egyszer sem volt még olyan, hogy legalább egy pontban értelmesen passzolt volna velem valaki.



Szóval: a kemény kérdés:

a kevésbé ápolt, kevésbé okos embereknek, miért hajlandóságuk a végletekig kergetni egy teljesen más értékrendű embert?


Vagy mitől lesz rá gondolatuk, hogy be fogom majd fogadni mindezt?


Ha ennyire vonzó vagyok mégis, akkor nem bújkál bennük egy kis félelem, amitől pl: illedelmesebben kérnek meg valamire?

"szia, tali?" - nulla tisztelettel?


Vagy tényleg csak úgy vannak, bárki jó lesz, és mindent kiaknáznak?


Nekik is járna a boldogság, de valami oka biztosan van, hogy nem a saját osztályukból várnak szerelmet, hanem egy teljesen más világból....


Azoktól is kérdezem, akik hasonló képpen nőttek fel, hogy mit kellene ez ellen tenni, hogy az "igazi" értékrendű személyeket hozzam be az életembe?


Vagy milyen biológiai oka van hogy tényleg az ellentétek vonzzák egymást törvény néha nem igaz?



2021. okt. 24. 17:00
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

"Vagy tényleg csak úgy vannak, bárki jó lesz, és mindent kiaknáznak?"


Így van. Ennyi az egész.

2021. okt. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
94%

Mert annyi EQ juk sincs hogy lássák azt hogy ég és föld vagytok.


En is tapasztalom.


Eddog egyetlen srac volt nekem az aki mikor meglátott azonnal el is kapálta magát hogy eselye nincs. Helybol latta a szakadeknyi kulonbseget köztünk.


A pasik javaresze erre keptelen.


A budos fogatlan hájas pocakos 50 éves is neki all nyomulni egy normalis 20 évesre is. Ennyire kritikan aluli az agyuk is.

2021. okt. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
95%
Az ilyenek mindig mindenkit betalálnak aki jól néz ki valamennyire, ne foglalkozz vele. Koncentrálj inkabb arra aki normális.
2021. okt. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Az az egyetlen srac nekem nagyot nőtt akkor es ott a szememben. Hogy van eq ja!!


Ez olyan ritka, hogy az életben talán csak egyszer van. A tobbi, a disznok parasztok el se jutnak eddig.

2.voltam

2021. okt. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
45%

Szeretem az ilyen kérdéseket amire krva egyszerű a válasz.

Mint amikor a kölyök kutyának akit nem neveltek meg mutogatod a jutalomfalatot de nem adod oda. Ott csahol és nem hagy békén, nem érti mi van.


Rólad is elmond egy-két dolgot ha nem tudod leszűrni ezeket mielőtt baj lenne. Gondoltál már rá, hogy kicsit adj magadra és olyan körökben mozogj ahol az ilyenek meg sem fordulnak? Sejtettem.

2021. okt. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Legyen türelmed szortírozni a hülyèket
2021. okt. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
27%
Én csak olvasgatni jöttem de privinek is örülök.Józsi bácsi 64F
2021. okt. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
89%

Én irigylem az önbizalmukat. Szerintem amúgy ez azért lehet náluk, mert alacsonyak az értelmi képességeik és egészen egyszerűen - nem gondolják túl.


Még a visszautasítást is jobban kezelik, mint egy "mindent túlgondoló" ember, mert "há' jóú' akkó' nem" és mennek is tovább, míg egy értelmesebb ember nekiáll marcangolni magát, hogy "De vajon miért nem vagyok elég jó?"

2021. okt. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Igazából mivel csak nekik jövök be, ezért kezdem azt hinni, hogy én is olyan lennék, mint ők? Ez a gondom, hogy mással nem is igen lennék képes összefutni. Ezek jönnek.
2021. okt. 24. 17:29
 10/25 anonim ***** válasza:
89%

Deehogyis.

Ezek mindenhol ott vannak es bőven tobbsegben. Nehez eszrevenni azt az egyet köztük.

2021. okt. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!