Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan emberek, akiknek a párja elhagyta magát külsőleg?

Figyelt kérdés

Olyan (főleg fiatalabb) emberek tapasztalataira lennék kíváncsi, akiknek a hosszú távú párja, élete párja totál igénytelen lett a külsejére és arra, hogy egy kicsit is vonzó legyen a számotokra (nem annyira hízásra gondolok, inkább csak sima megjelenés, öltözködés, alapszintű test ápolás), és nem igazán van semmi különösebb változás, ő így jól elvan.

Ti hogy viselitek lélekben, hogy tudtok ezzel élni, mennyire hat ki a kapcsolat egészére?



2021. jún. 10. 15:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Megmondtam, hogy nekem ez az észrevételem, és jelentősen zavar. Változtatott. Nem volt az egész 10 perc. Neked mi tart tovább? Mert ha elmondtad és nem érdekli, hogy téged zavar, akkor már nem ez az alap gond.
2021. jún. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez tök jó, de inkább olyan emberek tapasztalataira lennék kíváncsi, ahol hasonló beszélgetések legfeljebb csak kérészéletű változást eredményeztek.
2021. jún. 10. 15:27
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Olyan volt egyiknél, hogy egy idő után elkezdte elhanyagolni a fogmosást. Többször szóltam, tök normálisan, hogy figyelni kéne erre és nem akkor emnni, amikor én figyelmeztetem. Nem sűrűn változott és nem kicsit volt kiábrándító. Vége lett és nagyban szerepet játszott benne ez is.
2021. jún. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
1-es,én elmondtam,hogy zavar,nem változtatott. Ha változtat nem probléma... A volt párom sosem adott magára. Ez alatt nem az alap tisztálkodást értem. Nem szeret borotválkozni,nem hajlandó új ruhát venni,annak ellenére, hogy a munkája,mindennapjai pont arról szólnak,hogy sok emberrel találkozik. Nem vált cipőt,nyáron sem. Nem változtatott. Engem nagyon zavart,főleg ha én normálisan felöltöztem,Ő meg mellettem slamposan. Nem éltünk együtt,tehát nem tudtam kirakni mit vegyen fel,csak szóban agitáltam.
2021. jún. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem vagyok egy külsőközpontú ember, és az exem a kapcsolat elején sem volt Adonisz, de közben nagyon sokat hízott, büdös volt, egyre igénytelenebb lett, ahogy biztosabbnak érzett.


Nem tudom, hogy alakult volna a kapcsolat, ha lelkileg odaadó, kedves lett volna, mert sajnos ott is kimutatta a foga fehérjét, és sajnos érzelmi bántalmazásban részesített.


Most viszont azt gondolom, hogy kár volt elviselni az igénytelenségét, hiszen a személyisége egyáltalán nem ellensúlyozta azt.

2021. jún. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szóltál, nem változtatott. Téged zavar, ő meg olyan marad. Ha nem tudod elfogadni, akkor ennyi. Nem értem, miért kell túlbonyolítani. Szagolja más.
2021. jún. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

55 kilóból 110 lett.

Mindenféle hülyeséget összevásárolt.Porokat,ilyen -olyan eszközöket.Webshopos vackokat.Mindent használta 2,3hétig,majd rakhattuk ki a fészerbe,meg a lomba,mert nem hatasos.De kell a másik,mert az biztos jobb!

Én türelmesen néztem az egészet,ezt a vergődést az évek alatt,és sosem mondtam,hogy ne vegye meg,vagy ne próbáljon vmit.Bizattam,támogattam.Csináld!Az éveken át minden ilyen fellángolás max 1 hónapig tartott,(a cetlebel órák kb 2 hónapig)aztán csak hízott tovább.Mas problémák is voltak a kapcsolattal.Elegem lett.

Már mással élek együtt.


F

2021. jún. 11. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
57%
Hát igen, más problémák is voltak. Mint az érzelemmentes férj.
2021. jún. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8#

Ja hát igen.Végülis én neveltem fel egyedül a 2 gyerekemet,miután elkezdett eljárogatni,majd elköltözött,majd 1 ev mulva visszaköltözött volna .ilyen erzelemmentes férj voltam.

Okoska!

Akkor szóljál be valkinek,ha ismered a részleteket!

2021. jún. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!