Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondoltok a cikkről? Csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a cikkről? Csak én látom úgy, hogy a nemronda emberek úgy gondolnak a szüzességre, mint az igénytelenségre?

Figyelt kérdés

[link]


Már a tököm tele van, hogy állandóan magyarázkodnom kell és el kell mással hitetni, hogy nem azért vagyok szűz, mert meleg vagy mentálisan beteg esetleg lúzer bexari ember vagyok, hanem azért mert levegőnek néznek a csajok igy a belsőmet már meg se ismerhetik. 170 vagyok és krónikus betegség miatt 51 kg. Ebbe egy átlagember bele se tud gondolni, nemhogy abba, hogy ezért mennyire nehéz a társkeresés hanem még abba se, hogy a mindennapi életem is szenvedés és minden apró dologért meg kell küzdenem ami másnak teljesen természetes és adott.



2020. nov. 14. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Sereg Tímeának mániája ez, hogy ha valaki nem vesztette el 16 évesen, az ratyi.
2020. nov. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Még csak nem is függ ezektől. Én például nagyjából teljesen egészséges vagyok (van szemüvegem például, de a mai világban ez nem ritka), mégsem volt soha senkim. Az emberek nem értik, hogy elég annyi is, hogy nem találkozol a megfelelővel, pedig amúgy okés vagy. Párszáz-párezer fős falucskában azonos nemű munkahelyi kapcsolatokkal nem annyira könnyű
2020. nov. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én igazából azt sem értem, hogy ha valaki nem szűz, attól mi változik?

Nekem 21 évesen lett életemben először barátnőm, 3 évig tartott a kapcsolatunk. Előtte se egy randim nem volt soha, se csók, se szex, minden téren vele vesztettem el a szüzességem. Másfél éve szakítottunk azóta senkim nincs és valószínűleg már nem is lesz. Szóval simán megeshet, hogy valakinek volt már kapcsolata, nem szűz, de többet mégsem lesz erre esélye sem már újra.

Van olyan ismerősöm, akinek 15 éves korában volt utoljára kapcsolata, most 26. Persze közben volt pár nővel, de értelmes kapcsolata nem volt.

Akkor ez most mitől más mintha valaki szűz lenne?

2020. nov. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

"Akkor ez most mitől más mintha valaki szűz lenne?"


Attól, hogy nem durran el 20 másodperc alatt már attól, hogy elkezd nyalni, nem lesz 150-es pulzusa amikor lekerül a ruha a csajról, ha egyáltalán le tudja vetkőztetni és már nem ütközik ki ott a totál bénasága, hogy életében nem volt kettesben egy csajjal.

Azt a pár alkalmi kapcsolatot se lehet színlelni, ha soha nem láttál még meztelen nőt élőben.

2020. nov. 14. 23:44
 5/6 anonim ***** válasza:
53%

Én is szűz vagyok még közel a harminchoz de nem éreztem negatívnak a cikket. Szerintem teljesen korrektül leírta a dolgot, persze egy rövid cikktől ne várjatok mélyebb gondolatmenetet.

Nem is igazán értem, hogy a cikk kapcsán hogyan fogalmazódott meg a kérdés.

2020. nov. 15. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez a réteg mindig is megvolt csak az internet előtt mint "látható" jelenség nem létezett. Ennyi változott összesen.

Egyébként ebbe beletartozik a népesség aszexuális rétege is. Csak ők ezt lesz...rják.

2020. nov. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!