Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak kihasznált, nem is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak kihasznált, nem is vagyok fontos neki?

Figyelt kérdés
Már 3 hete randizok egy pasival. Minden nagyon jól alakult, többször randiztunk. Annyi nem tetszett csak, hogy telefonon csak 1x beszéltünk, egyébként mindig ő írt rám messengeren, de sokszor volt, hogy 20-30 percekig nem válaszolt. Egyébként eddig a leghosszabb kapcsolata 3 hónap volt. Megkérdeztem tőle, hogy mit szeretne tőlem és azt mondta, hogy komoly kapcsolatot. Utána együtt aludtunk és megtörtént a dolog. Másnap sokáig aludtunk, még csináltuk akkor is, aztán azt mondta mennie kell, mert találkozik egy barátjával. Azt mondta, hogy este akár át is mehetnék hozzá. Én vártam, hogy majd jelentkezik, de semmi, csak küldött egy képet, hogy PS-eznek. Másnap is írt, de csak sokára válaszolt amikor visszaírtam neki. Kérdeztem, hogy akar-e találkozni vagy mi lesz? Erre azt mondta, hogy a haverja csak este megy haza, de majd holnap találkozhatunk. Elég rosszul esett mert én vártam rá, miközben ő jól szórakozott a barátjával, és fel sem merült benne, hogy elhívjon engem is vagy bemutasson vagy bármi… Ezek után hagynom kéne szerintetek?
2021. okt. 24. 18:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném hogy a kommunikációban , de mit ettèl egy ilyen pasin de tényleg ?

Sportos

Stílusos

Helyes

?

2021. okt. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
*erős
2021. okt. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy, csak azért mert szexeltetek, nem jelenti azt, hogy mindennap kell találkozni. Más program volt az kész.
2021. okt. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha már most keptelenek vagytok normálisan kommunikálni mit akartok egymástól? Tessék rendesen beszélgetni. Persze hogy balladai homályok vannak, meg ilyen kérdés, amit kiírtál, ha egyszer nem beszéltek egymassal világosan. Egyikőtök se gonsolatolvasó.
2021. okt. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
3 hét után miért mutatna be?
2021. okt. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, az, hogy megtörtént a dolog, nem jelent semmit. Majd pótoljátok később. Szólj neki, te mit szeretnél, egyeztessetek! Egyébként ez nem tragédia, szánt időt a barátaira is, ennyi. Nem kell egymást kisajátítani. Ezeket nőként írom.
2021. okt. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!