Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak itt olyan Hölgyek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan Hölgyek, akik nyíltan vállalják, hogy fontos számukra a pénz egy kapcsolatban és szeretik anyagilag is kihasználni a férfiakat?

Figyelt kérdés

Biztos sokan azt gondolják, hogy megőrültem, de engem kimondottan vonz, ha egy Nő anyagias és elvárja a párjától, hogy mindent megadjon neki. Mindig is a mások által "plázacicának" tartott Hölgyek tetszettek, akik igényesek, sokat foglalkoznak magukkal, szeretnek költekezni. Természetesen egy férfi dolga, hogy a Nő szükségleteit biztosítsa, garantálja számára a megfelelő életszínvonalat és gondtalan életet.


Nem az anyagi függőséggel akarok így magamhoz láncolni egy Nőt, egyszerűen kihívást jelent, hogy ezen a téren is meg kell felelnem az illetőnek. Talán annak is köze lehet hozzá, hogy van bennem némi szubmisszív hajlam.


Vannak itt olyan Hölgyek, akik álszentség nélkül hasonlóan gondolkoznak és fel is vállalják ezt?


Kérlek ne gyertek azzal a hímsoviniszta szöveggel, hogy minden Nő pénzéhes!



2020. aug. 23. 16:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A többség nem a pénzre megy, de akik meg igen, azok gondolod, hogy be fogják vallani neked vagy bárkinek?
2020. aug. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
37%
Nekem fontos a pénz kapcsolatban is és azon kívül is, de nem szeretem lehúzni a pasikat. Egyszerűen csak szeretek jómódban élni, amiből nem engedek, de ezt magamnak is megteremtem, mert akkor is szeretem, amikor éppen nincs kapcsolatom, hogy ezt "szolgáltassa". Viszont részben emiatt is megválogatom, milyen anyagi helyzetű férfival állok össze.
2020. aug. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem ennyire szélsőségesen, de valamennyire megértelek.

Nekem fontos az anyagi biztonság, sokat veszekedtem életemben az anyagiak miatt , mikor nem volt pénz. Most hogy jobban élük egyel kevesebb az ok a konfliktusra. Bejön hogy csomómindent megvehetnék, de ettől függetlenül nem költekezek. Csak jól esik a tudat hogy megtehetem. A férjem is világéletében úgy volt nevelve, hogy neki kell megteremteni az anyagi biztonsagot, es maga mondta nekem: az tenné a legboldogabbá ha nekem dolgozni se kellene. Csak csinálni a házimunkát esetleg meg járni a szépségszalonokat.


Ez mind szép és jó csakhogy egyszer úgyis eljön az a pillanat amikor a nő fejéhez vágod, hogy te güriztél évekig ő meg semmit csinált. Na én erre nem teremtek lehetőséget. Dolgozok, még ha nem is lenne muszáj. És szeretem is hogy kikaocsolhatok

2020. aug. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!