Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » önbizalom hiányos embereknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

önbizalom hiányos embereknek semmi esélyük?

Figyelt kérdés
Szóval 0 önbizalmam van, és mivel nem vagyok megelégedve magammal, nagyon nehezen engedek magamhoz valakit, vagy ha egy jó pasi közeledik, az az érzésem, hogy cikizésbõl csinálja, mert hogy nézhet valaki olyan rám. tudnék-e ezen javítani? 20L
2011. jún. 4. 17:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Pedig változtatnod kell. Engedd közelebb magadhoz az embereket, rájössz, hogy eddig rossz úton jártál az önértékelésedben.
2011. jún. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Figyi, ha már közeledik hozzád valaki, akkor valószínüleg nem lehetsz csúnya. :) Maximum neked fiú szemmel nem az olyan lányok jönnének be mint te (énis ilyen vagyok). :)

Ha valaki közeledik feléd, akkor gondolj bele, nem azért teszi mert nem tetszel neki...:P

2011. jún. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs esélyük. Onnan gondolom, hogy nekem is masszív önbizalomhiányom van, zárkózott vagyok és még sosem közeledett felém senki. De ha közeledett volna, sem hittem volna el, hogy komolyan gondolja.

Azt mondják az okosok, hogy az önbizalmat ad, ha olyan helyzetekbe mész bele szándékosan, amiről álmodban sem gonoltad volna, hogy meg tudod csinálni. És ha mégis sikerül, akkor az ad egy jó adag önbizalmat. Bár nekem ilyesmikhez nem nagyon van bátorságom.

Vannak egyébként fiú haverjaid, akikkel beszélgetsz? Mert nekem az is probléma, hogy nincsenek és ill. sosem voltak fiú ismerőseim és valahogy olyan ciki már maga a helyzet is, hogy egy fiúval kell beszélnem. Azt hiszem, menthetetlen vagyok. :))

2011. jún. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
jaa, vannak fiú ismerõseim, haverok, melóban, egyetemen, és velük megvagyok, de amikor pasizásról van szó , akkor van gond, mert meg sem merek szólalni, meg inkább lehajtom a fejem, mikor jön valaki, vagy egyenesen elmegyek ..
2011. jún. 4. 22:54
 5/12 anonim ***** válasza:

Nincs hat. Egyetlen tars a magany meg a paranoia. A megoldas az lenne, ha olyannal jonnel ossze, mint te magad, de az meg olyan szinten necces... Ket onbizalomhianyos nem tudom, hogy talalhatna egymasra. Bar teny, hogy aranyos lenne :D


23/F

2011. jún. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én is ilyesmi vagyok pasiban (pont ugyanezeket gondolom, teszem), mondjuk én tudok beszélni, de kezdeményezés.. :D

23/F

2011. jún. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem sincs önbizalmam, lehet hogy ilyen korban vagyok vagy az is elképzelhető hogy örököltem. Az tény, hogy csak ilyen hozzám hasonló lányt tudok elképzelni mint barátnő. Úgy gondolom hogy sokkal több lenne utána mindkettőnknek.
2011. jún. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
18/F voltam
2011. jún. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Énis régen kicsit önbizalomhiányban szenvedtem ,de mára már ez a problémám elmúlt...sőtt éggé túl is teng már mára bennem az önbizalom ...na de a lényeg a lényeg ,hogy amig saját magadat nem fogadod el addig mások sem fognak elfogadni...és hidd el , ha magad elfogadod és tetszel majd magadnak akkor másoknak is tetszeni fogsz ....sok sikert hozzá !!! :)
2011. jún. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Utolsó...elgondolkodtatott amit írtál. De nem tudom egyenlőre elfogadni magam, hogy kell azt? :( :))

18/F

2011. jún. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!