Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti járnátok 1 önbizalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti járnátok 1 önbizalom hiányos fiúval aki nálatok pár évvel fiatalabb?

Figyelt kérdés
2011. szept. 3. 00:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%

Nos, van egy tippem, hogy nem, de lehet hogy vannak csodák xD


F/18

2011. szept. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
69%
soha
2011. szept. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Nem vagyok lány, de általánosságban ez attól függ, hogy mekkora az önbizalomhiány. Pl. van egy lány akivel beszélgetek, mondta is, hogy szégyenlős. De olyan szinten, hogy alig ír valamit a neten, nincs semmiről véleménye. Aztán kiderült, hogy van egy általános bizalmatlanság benne az emberek iránt. Remélem most már lazább lesz legközelebb, hogy ezt megbeszéltem vele. Én járnék egy önbizalomhiányos lánnyal, de fejlődjön közben. Ha látom, hogy ugyan olyan mint volt, akkor lehet mondanám neki, hogy figyelj ez nem jó, bízzál magadban és bennem. Szóval előbb magunkban kell rendet rakni az önbizalom terén. Én is belementem anno egy kapcsolatba, mikor még erős volt az önbizalomhiányom, hát ne tudd meg mennyit féltékenykedtem, meg agyaltam hogy most mi a jó mi a nem.
2011. szept. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 kalingu ***** válasza:
Egy hím lelkű dominát keress..
2011. szept. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Én srác vagyok (és a lányokat szeretem) de ha nem gáz, válaszolok.


Ha erről van szó, sokan természetesen igent mondanak, nem gáz se h fiatalabb vagy, se h visszahúzódó, természetesen.

Gyakorlatban? A kérdésre a válasz (sajnos) határozottan NEM!

(és még azt szögezném le, hogy nem vagyok se nőgyűlölő, se hím-soviniszta, egyszerűen a statisztika és a tapasztalatok ezt mutatják.

Sajnos...

19f

2011. szept. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
hány centi vagy? kockás a hasad? széles a hátad? ha az utóbbi 2-re igen a válasz, akkor semmi gond nem lesz csajozási téren ;)
2011. szept. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 szamóca.. ***** válasza:
20%
nem
2011. szept. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
42%
Járjon, akinek 6 anya volt és mind szűz!
2011. szept. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
*anyja
2011. szept. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Kérdezőnek (A harmadik kommentelő vagyok). A nőnek olyan férfi kell, aki határozott, aki tudja mit csinál, mit akar. Akinek vannak céljai, aki biztonságot nyújt anyagilag, és lelkileg egyaránt. Agyagi biztonság nem egyenlő élősködéssel, ne értsd félre. Magam példájából tudom, egy önbizalomhiányos emberben ezek aligha vannak meg. De, nem lehetetlen ezen változtatni. Persze vannak nők, akik összejönnének veled, de tartsd szem előtt, hogy nem egyenlő a célba éréssel. A kapcsolat alatt ugyanúgy előjön az önbizalomhiányod, jól fogom-e csinálni, fú most mit csináltam, jó volt-e neki, nem vagyok rá képes, nem fog menni, rosszul fogom csinálni, stb, stb. És ezt a nő megfogja érezni, és ha nem tudsz változtatni, akkor dobni fog. Lehet egy ideig kitart melletted, de nem fog hosszútávon működni. De mint mondtam, a nőnek férfi kell, akiben ott van a tűz. Ne téveszd össze, nem a diszkóba járó alfahímekről van szó, akik betonkemények, és kőből vannak faragva, és a többi és a többi. Itt olvasd el a 20:24-es hozzászólásomat, meg a benne lévő linket, hátha segít:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

2011. szept. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!