Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lefeküdtem egy sráccal és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem egy sráccal és utána nem is érdeklem. Érdemes neki megmondani a véleményemet?

Figyelt kérdés
Nagyon hosszú ideig próbált meghódítani, mire beadtam a derekamat. Egyikünk sem akart kapcsolatot, de eddigre már baráti kapcsolat alakult ki köztünk, többször is találkoztunk kettesben, jókat beszélgettünk, buliztunk, úgy éreztem, fontos vagyok a számára. De miután párszor nála aludtam már nem közelít ilyen barátian felém, nem is érdeklem. Ez nagyon rosszul esik nekem. Nem a barátnője akarok lenni, de zavar, hogy úgy érzem, hogy nem tisztel, átvert, semmi nem maradt a korábbi 'barátságunkból'.
2010. szept. 3. 12:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Barátság sosem volt a fiú részéről, csak kihasználni akart.
2010. szept. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 nielindi ***** válasza:
kár volt 'barátkozni' vele, ha már egyszer megbeszéltétek, h nem lenne semmi, csak szex. barátokkal nem szokás kefélni, az tönkre is tehet egy barátságot. lehet ez történt, és ezek után nem tud már ugy rádnézni, vagy csak nem volt neki jo.
2010. szept. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%
Te hibád, magadnak tégy szemrehányást. Őszintén mondom, hogy jobb lesz, tényleg! Minek kell mindenkinek odadni magad, lefeküdni?!
2010. szept. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem fekszem le mindenkivel, de őt különösen kedveltem, ezt ő is tudja.
2010. szept. 3. 13:39
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem szép tőle, ez tény. A másik meg az, hogy tudtad, hogy nem akar kapcsolatot, mégis belementél a szexbe. Viszont ha előtte barátok voltatok, nagyon nem helyes, hogy átnéz rajtad. Ha ígért olyasmit, hogy mindig számíthatsz rá, meg keresd nyugodtan a gondjaiddal, akkor számon kérheted. De ha csak úgy "elvoltatok", akkor végülis nem árult zsákbamacskát a srác...ketten kellettetek hozzá.

De a viselkedése nem szép, az biztos.

2010. szept. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt hittem már te is szerelemre, meg ilyen hülyeségekre vágysz egy kaland után.


Szerintem mondd el neki, hogy attól még, hogy dugtatok szeretnéd tartani vele a kapcsolatot. De mondd, hogy nem akarsz a barátnője lenni és nem érzel iránta semmit, de azért haverok simán lehetnétek.


17/F

2010. szept. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!