Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy fiú, akivel részegen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, akivel részegen lefeküdtem. Ő azt hiszi, hogy "olyan" lány vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel buliban(részegség miatt)lefeküdtem. Tetszünk egymásnak, de ő azt hiszi szerintem hogy "olyan" lány vagyok. Barátnőmet megkérdezte hogy azóta voltam e valakivel. Ezt természetesen bnőm visszamondta nekem. Én annyira ideges lettem, hogy írtam neki sms-t amiben leírtam hogy nem voltam azóta senkivel, és hogy nem vagyok olyan lány, bármennyire is úgy néz ki. Elküldtem az sms-t, és visszahívott. Én kinyomtam a telót, ki is kapcsoltam 2 órára kb. Amikor visszakapcsoltam, láttam hogy 17x hívott. Este is hívott, 18.-ra felvettem, és kicsit kétségbeesett hangon elkezdett magyarázkodni. Szerintetek fontos vagyok neki, ha ilyen sokszor és kitartóan hívott??
2007. nov. 25. 08:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez tök egyértelmű! Az ember nem szokott 20x hívogatni vkit,ha nem fontos neki... Szóval eléggé az neki!
2007. nov. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem íróval! Szerintem azért kérdezte meg a barátnődet, hogy megbizonyosodjon, hogy valóban nem vagy-e "olyan" lány, mert gondolom nem úgy ismert meg...:) Sztem kicsit félreérthetted a kérdés szándékát vagy mi:)
2007. nov. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
76%
Nem kellene vedelni...:-)))
2007. nov. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Úgy fest,hogy érdekled!

Ne magyarázd túl,ha megismer,rájön,hogy milyen vagy.

Ami történt,megtörtént.

Ha nincs semmi káros következménye,akkor sz*rd le!:)

2007. nov. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
36%
ha bazmeg ne igyal annyit es kesz ,nem lessz ilyen problemad ,mostmar nyeld le amit foztel nincs mit tenni ...
2008. ápr. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!