Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon gáz, hogy a második...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz, hogy a második randin lefeküdtem a sráccal? Lehet ebből még valami?

Figyelt kérdés
Én 19 éves vagyok és már nagyon vágytam a szexre,és egyszerűen nem bírtam ellenállni neki,de most attól félek,hogy könnyűvérű nőcskének fog tartani,és többet nem fog keresni emiatt.Más is volt már így?Mi lett a vége?
2010. szept. 24. 23:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem abszolút kérdéses kimenetelű, nemhiszem, hogy a legtöbb pasi ügyet csinálna ebből, hogy hamar volt szex, ha eredetileg többet is akart. Ha meg végig erre utazott, akkor volt egy jó estéd :D
2010. szept. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
50%
Jajmár, a 21. században élünk. Nem ezen múlik, hogy könnyűvérű vagy-e. Ha vele randizol és közben másokkal flörtölsz, akkor inkább fog annak tartani.
2010. szept. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Akkor szerintetek nem ezen fog múlni a kapcsolat jövője?Én még soha sem csináltam ilyet,de nagyon jó volt,de bűntudatom van miatta egy picit.
2010. szept. 24. 23:45
 4/16 anonim ***** válasza:

A mostani barátnőmmel az első randi után lefeküdtünk.Én nem csináltam belőle problémát :D

2éve vagyunk együtt


20F

2010. szept. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
En az elso talin fekudtem le es azota a legjobb baratom.
2010. szept. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
48%

szerintem nem

két ok miatt lehet veled vagy szeret vagy megakar...

ha szeret akkor nem érdekli hogy mikor fekszel le vele milyen hamar..

ha csak megakar...

akkor meg nem jobb hogy hamarabb kiderül? minthogy fél évet vártok és utána történik meg és utána dob?

ennyi :)

2010. szept. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Honnan tudjuk mi? Csak rajta múlik, még ha a férfiak 99,9999 százaléka könnyűvérűnek is tartana emiatt, lehet, hogy pont ő a 0,0001%, és viszont. Tőle kérdezd meg.
2010. szept. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
És nem csak a barátod fog annak tartani.
2010. szept. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

mind1 minek tart, de becsülni nem fog sokra, még akkor sem, ha együtt maradtok.

a párommal mi egy év után jutottunk el oda, hogy... nem az volt az oka, hogy hüle szűzpitsa vagyok, mert volt már részem kalandokban is, csak rájöttem, ha várunk, akkor jobban becsüljük egymást.

3 éve vagyunk együtt, és még mindig imádjuk egymást.


egy normális pasi nem attól fog szeretni, hogy rögtön szétteszed neki a lábadat.

2010. szept. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Semmi baj.Becsületes ribiként viselkedtél.A becstelen ribik már az első randin szívnak mint a torkos borz.Bármi lehet belőle,nem életbevágó hogy először a köret aztán a hús,vagy először a hús aztán a köret,a lényeg hogy jóllakjatok.Amit elvesztettél,az az udvarlási szakasz szépsége,és izgalma.Olyan mintha lenne egy autód,de te egyből négyesből indulsz,kihagyva az első három fokozatot,de ettől még haladhat a szekér.
2010. szept. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!