Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szeretném elhívni randizni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném elhívni randizni a főnökömet, ti hová hívnátok?

Figyelt kérdés
A mozi nem jó, mert ott nem tudunk beszélgetni, a sétához szerintem hideg van. Egy kávé uncsi. Milyen programon érzik jól magukat a 41-42 évesek? Köszi előre is! Nő (25)

2021. okt. 31. 14:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
61%
Házinyúllal nem dugunk!
2021. okt. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%

Tessék, először is nem félted az állásod?

Mindig a férfi kezdeményez, ha ezt, főleg ilyen viszonyban átugrod, akkor hívd a lakásodra, úgyis csak dugás lesz!

2021. okt. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
61%
Ez is egy tipik incel kamunő kérdés. A "25 éves nő a negyvenesért kell hogy odalegyen" propaganda keretében 😂
2021. okt. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Egyrészt nincs lakásom, szobát bérelek, másrészt nekem ez a "mindig a férfi kezdeményez" nagyon régimódi! Miért ne kezdeményezhetnék? Nem vagyok egy passzív valaki, ráadásul érzem, hogy tetszem neki.


Elsőnek: egy csomó kollégám összejött vagy kavartak, nem lett semmi bajuk.

2021. okt. 31. 14:25
 5/16 anonim ***** válasza:
82%

Ez valami troll kérdés?

Soha nem randiznék a főnökömmel! Még közvetlen kollégával sem. Kizárólag munkával kapcsolatos ebéd vagy vacsora, ha vannak ott mások is!

2021. okt. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
3: Nem és baromira nem ítéletet kértem. Egyelőre a kérdésre (HOL, HOVÁ) SENKI nem válaszolt. Épp te vagy a troll, hiszen te sem a kérdésre válaszolsz. Imádom egyébként hogy ha egy nő picit is aktívabb vagy kezdeményezőbb, akkor biztos férfi... Üdvözöllek 2021-ben!
2021. okt. 31. 14:26
 7/16 anonim ***** válasza:
64%
4-es Régimódi, vagy sem, neked annyi a dolgod, hogy jeleket adj. Ha nem lép, akkor felejtsd el!
2021. okt. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
79%

#5 vagyok

Azért nem válaszol senki arra, hogy hová, mert mindenki nemet mond rá!

Láttam én már olyat aki ilyen miatt elveszítette az állását (összerúgták a port a főnökkel, és mehetett amerre látott)!

2021. okt. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
7: köszi a véleményedet, de én ezt már eldöntöttem. Nem ez lesz az első eset, hogy én kezdeményezek, nekem ez így jobban passzol. Adtam jeleket és ő is adott bőven, csak szeretném az első komolyabb lépést én megtenni, mert nekem így komfortosabb, biztonságosabb. A kérdés nem erre vonatkozott.
2021. okt. 31. 14:30
 10/16 A kérdező kommentje:
8: Rendben, de akkor egyszerűen nem kellene írni semmit.
2021. okt. 31. 14:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!