Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek kamu volt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kamu volt az indok amivel lemondta a randit, vagy valós volt?

Figyelt kérdés

Ma délutánra volt megbeszélve egy randink, amit már megbeszéltünk 1 hete, ma viszont lemondta a randi előtt 5 órával, merthogy délután temetőbe mennek a szüleivel, és nem tudja mikor végez.


Ezzel alapvetően semmi gond nem lenne, csak azért tűnik furának mert gondolom ez nem ma derült ki, pláne nem 5 órával a randi előtt, másodszor pedig csak szimplán kijelentette, hogy a mai nap off, de nem mondott semmit, hogy akkor mikor pótoljuk vagy valami.


Igazából nem vagyok sértődékeny, + nem is csak 1 nővel beszélgetek, nem zavart volna ha azt mondja, hogy bocsi de mégsem vagy szimpatikus/van valaki aki szimpatikusabb, és már nem akarok veled tovább ismerkedni.


Azért is kérdezem, hogy szerintetek kamu volt-e ez a mai, hogy egyáltalán van-e értelme nekem tovább próbálkozni, vagy "pazaroljam az energiámat" másra.


22/f, 22 a lány is.


2021. okt. 31. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez még szerintem nem gáz, simán lehet, hogy nem akart menni, de végül mégis elrángatták a családtagok...
2021. okt. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudatjuk ennyiből. Szerintem írj rá, írd azt, hogy jelentkezzen, amikor ráér. Ha érdekled, jelentkezni fog. Ha pár napon belül nem jelentkezik, akkor nem érdekled, és valószínű kamu volt az indok.
2021. okt. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igazából én nem akarom keresni, majd keres ha akar valamit, ha nem akkor így járt, nem akarok puncsolni szerencsére nem Ő az egyetlen nő a világon 😃
2021. okt. 31. 17:48
 4/6 anonim ***** válasza:

Mint nő írom azt, hogy: Ennyi, jól látod, beszélgess másokkal.

Nem értem minek tetted fel a kérdést. Ha megírja, hogy bocsi de van más, aki szebb és jobb, az talán jobban esne? Elég egyértelmű nem volt ez is, csak nem akart megbántani, ha akart volna megoldást találni, akkor felajánl egy másik időpontot, de ez egy egyértelmű nem.

2021. okt. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Simán lehetett valós indok, néha az én szüleim is az utolsó pillanatban találják ki, hogy ekkor meg ekkor menjünk ide vagy oda.

De javasoljon ő új időpontot, te ne erőltesd. Ha nem javasol, vagy kérdez rá a találkozóra, akkor off, nem érdekled.

2021. okt. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen én is így gondoltam, hogy vagy ő javasol új időpontot, vagy offolom.


4-es azért kérdeztem meg, mert az indok az lehet akár valós is, az ismerőseim fele fele arányban mondták, hogy kamu indok, illetve, hogy nem kitalált hanem valóban dolga lett.


Meglátjuk :D

2021. okt. 31. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!