Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megismertél valakit online,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertél valakit online, beszélgettetek, majd találkoztatok. Milyen arányban utasítottad el a jelölteket az első, személyes randi után, és miért?

Figyelt kérdés

Valamiben esetleg ferdített, amíg csak üzeneteket cseréltetek? Máshogy nézett ki, vagy valami egyéb ok?


Milyen magyarázattal "küldted el"?



2021. nov. 2. 13:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
85%

ja, annyi meg, hogy en megmondtam nekik, hogy ugy erzem, nem lenne ertelme reszemrol a folytatasnak, tehat tovabbi sok sikert nekik. egy kivetelevel mind felfogta es megertette, hogy nem passzolunk, az az egy elkezdett mocskolodni, krvazni, tiltottam.

7es voltam

2021. nov. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
#4 te is idegenként vagy jelen ne feledd
2021. nov. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
52%
12#nem is hívok senkit lakásra.
2021. nov. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Senkit nem érdekelsz
2021. nov. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
#8 A 9-es üzenet a te üzid folytatása?
2021. nov. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

#15

Igen

2021. nov. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

3 neten szervezett randim volt.


Kettőt ebből elutasítottam a túlzott nyomulás, erőszakoskodás miatt. A harmadikkal összejöttem, de kár volt. :D Nála kb. 2-3 év után bukott ki a leuraló, önző személyiség, hiszen kb. akkortól érzett biztosnak

2021. nov. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!