Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők! Mennyire zavar titeket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mennyire zavar titeket, ha a srác akivel randiztok/kavartok katona?

Figyelt kérdés
Előny vagy hátrány számotokra, vagy nem számít? Mennyire randiztok szívesen egy katonával?
2021. nov. 3. 13:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Én pacifista vagyok, számomra kizáró ok.

Mielőtt bárki félreértene, nem utálom a katonákat, haverom van aki katona, de ahhoz túl nagy értékrendbeli szakadék ez, hogy kapcsolatot alapozzak rá. Szerintem egy katona is így gondolkozna rólam, úgyhogy nem veszít semmit. :D

2021. nov. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
30%
Nálam kizáró ok. Aki egyetért azzal a moslékkal, ami a magyar honvédségnél mostanában megy és még élvezi is, az inkább ne érjen hozzám.
2021. nov. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
Semennyire. Párom katona. Hivatali dolgozóként van állományban, olyan, mintha egy civil cégnél lenne, a fizuja kevesebb, de több a juttatás.
2021. nov. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
62%
Kizáró ok.
2021. nov. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Nyilván nem ez lenne a fő szempont, de ha minden más is klappol, akkor alapvetően bejönne szerintem.
2021. nov. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

De milyen "katona"?


Mert a Honvédkórház dolgozó is azok. Sőt, a Honvéd sportklub sportolói is.

Haverom apja is az, pedig autószerelő egy telephelyen.

2021. nov. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
95%
Ha nem az a hülyefajta, akkor imádnám. Végre egy hasznos munka!
2021. nov. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Elég tág fogalom. De önmagában nem kizáró ok, sőt érdekelne, hogy miket csinál. Alapvetően szimpatikus számomra, ha valakinek olyan munkája van, amivel másokat szolgál (tűzoltó, mentő, katasztrófavédelem, stb. A katona is lehet ilyen, csak mindenki arra asszociál, hogy lövöldöznek össze-vissza). Az lenne kizáró ok, ha állandóan, évekre távol lenne.
2021. nov. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanaz, mint az elsőnél.
2021. nov. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Kb annyira, mintha mondjuk kamionsofőr lenne. Nem kellene olyan kapcsolat, ahol hónapokig nem találkozhatunk, mert őt elküldték ide-oda.
2021. nov. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!