Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti is sajnáljátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti is sajnáljátok ilyenkor a pasikat?

Figyelt kérdés
Egy tipikus eset. Bepróbálkozik nálad és neked nem tetszik és nem szeretnéd megbántani és azt mondod nem jössz be bocsi. Ettől a kijelentéstől függetlenül tovább próbálkoznak kimondom, hogy NEM nem akarok semmit tőled. Aztán megkérdezi miért? Erre meg elég bunkóság lenne azt válaszolni, hogy nagyon buta vagy, egoista és nem is egy Casanova. Folytatja és akkor már átváltok bunkó üzemmódra és megvannak sértődve. Ilyen esetekben ha a srácok bepróbálkoznak és nemet mondok annyira sajnálom szegényeket mert látom az arcukon a csalódottságot és aztán lelkiismeretfurdalásom lesz. Ti hogy kezelitek az ilyen helyzeteket? l/18
2010. szept. 3. 23:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne sajnáld őket! Aki ennyire bolond, hogy nem ért a szép szóból az így jár, mást nem tudsz tenni úgysem. És ezt fiúként mondom neked.
2010. szept. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 FFDP ***** válasza:

"Bocsi, nem jössz be".

Miért?

Ha nem akarod azt mondani, hogy mert rusnya vagy, akkor mondhatsz ilyet is, hogy "csak mert nekem a hosszú hajúak jönnek be, vagy a szőkék (vagyis ha ő nem az :D), ez így kevésbé tűnhet bántónak. Habár nekem megmondhatnád a frankót is :D

2010. szept. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nem fogok sajnálgatni senkit, így járt...kíméletesen elküldöm, ha nem fogja fel, akkor megérdemli a többit, ha sajnálgatnám mindet, amelyik bepróbálkozik, akkor megőrülnék a bűntudattól...nem tehetek róla, ha nem jön be, kész...ennyi
2010. szept. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 kkzz ***** válasza:
Nem, ez hülyeség. Nekem is mondta már egy lány, aki tetszett, hogy nem jövök be neki. Kész, ezt mindenkinek meg kell tudnia érteni. Ha pedig annyira a miértre kíváncsi valaki, akkor tessék megmondani neki. Ne találjatok ki hülyeségeket, hogy mert nem szőke a haja, mert képes és befesteti, aztán akkor nézhetsz. :D
2010. szept. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
leszarok mindent
2010. szept. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hazudni nem jó ahogy a 2. tanácsolta, mert aztán ha meg összejössz valaki olyannal akinek pont pl hosszú haja van, a fiú kérdőre von, hogy na, hogy is van ez?
2010. szept. 4. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én nem sajnálom őket. Normális módon közlöm, hogy nem az esetem, elmehet.

Ha ezután is próbálkozik akkor ezzel egyenes arányban én egyre dühösebb leszek és a végén kedvem lenne megütni.

Mondjuk nekem elég férfias a gondolkodásom - azt mondják.


De a többi lány biztos sajnálja őket, gondolom ezért van, hogy sokan mégis adnak nekik esélyt (magyarán hitegetik őket) vagy akkor is randiznak valakivel ha tudják, hogy nem lesz a dologból semmi.

Inkább mondjatok nemet!

2010. szept. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én teljesen így vagy vele, mint te..:/

És utána, még jó pár napig lelkiismeret furdalásom van..

De az vigasztal, hogy őszinte voltam...mert, az rosszabb lenne, ha hazudtam volna neki végig..

15/L

2010. szept. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Fhu nekem is mindig lelkifurdalásom van... de ha adnál nekik egy-egy esélyt egyre nehezebb lesz lekoptatni őket! Egyik barátnőm csak sajnálatból járt egy fiúval, és a végén teljesen rá tapadt, még 2-3 hónap után is járkált hozzá, olyan volt mint egy pióca...

Szerintem mindig mondd meg már az elején, hogy mit gondolsz róla, ne vesztegesd az idődet felesleges randikra! Ha csak sajnálatból mész vele az a srácnak lesz a legszarabb... úgyhogy jól tetted, hogy megmondtad neki mit érzel! A bunkóság pedig nem baj, mert ha nem érti meg finoman, akkor durván csak-csak!! 16/L

2010. szept. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :D a lelkiismeretfurdalás ellen pedig megpróbálok tenni vmit
2010. szept. 5. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!