Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randin érdemes említeni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randin érdemes említeni, hogy fél éven belül saját lakást fogok venni, vagy nem gáz egyáltalán 28 évesen albérletben lakótárssal lakni és csak emiatt egy nő sem utasít el?

Figyelt kérdés
Melyik az igaz?
2021. nov. 12. 09:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én azt gondolom, ha az első vagy még csak a második, akkor ne hozz fel anyagi dolgokat. Koncentrálj inkább a másikra. Természetesen, ha rákérdez, akkor válaszolj őszintén.

Szép lassan a lakás is meglesz és nagyvalószínűséggel a partner is hozzá. ;)

2021. nov. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem gáz ezt így közölni, de te tudod.Mi szükség van erre?Ha nem kellesz, akkor nem.Vagy lakással akarsz csajozni?Az olyan is lesz.
2021. nov. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1. Köszi! A lakhatás ismerkedéskor mindig szóba kerül két ember közt és legtöbbször már az első randin. Úgy értetted, hogyha megkérdezi a csaj hol lakom, akkor mondjam hogy albérletben, de fél éven belül tervezek lakást venni?


2. Máskor pedig azt hallom nőktől, hogy szeretik ha a férfi "tart valahol". Na most azt nyilván nem mondom el, hogy a bankszámlámon mennyi pénzem van félretéve, szóval a nők csak abból gondolhatnak valamit, amit a szemükkel látnak. És azzal azt látják, hogy albiban lakom lakótárssal vagy pl. még nincs kocsim, nem jártam eddig nyaralgatni. (Mindet azért, mert a lakásra gyűjtöttem.)


Én is érzek ebben gázosságot, de azt a rossz érzést is utálnám, ha egy nő elutasít, mert azt látja anyagilag "nem tartok sehol", közben pedig nagyon is, csak ő azt nem látta elsőre.

2021. nov. 12. 09:18
 4/10 anonim ***** válasza:
57%

3 Akkor várj fél évet a csajozással, ha szerinted ez így működik:) Azt csak kibirod.

Egyébként rengeteg a hazug vetítőgép manapság, sajnos sok ilyet ismerek.Vetítenek, hogy holnap vesznek házat, ezt, azt, közben meg fillérjük nincs, ez meg nyilvánvaló.Szóval én már soha nem hiszek senkinek semmit amit mond, csak azt hiszem el ami jelenleg a valóság.

2021. nov. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz, amennyiben nem szobatársad van, hanem csak lakótársad.
2021. nov. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️


nem ezen fog mulni. minek emlited, semmi koze hozza. amugy meg majd akkor vagj fel vele, legalabb, ha tenyleg megvetted, mondani sokmindent lehet.

2021. nov. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%
Én a jövőben a következő magyar asztronauta leszek. Bizonyítsd be hogy nem. Muhahaha.
2021. nov. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok. Ha a nő részéről ez negatív, akkor kérdezz rá, hogy neki van-e lakása.


A másik pedig az, hogy ez egy szimpla érdeklődés a másik iránt. Én is mindig megszoktam kérdezni, hogy hol lakik, kivel, stb. Ez mögött soha nem anyagi megfontolások voltak, hanem érdeklődés a másik iránt. Egy ismerkedés és beszélgetés során előjön és nem hiszem ebből olyan nagy következtetéseket kell levonni.


Az pedig mindenképpen pozitív megítélés lehet a nő részéről, hogy tartasz valamerre, van cél. Sokan, ennyi idősen ezt nem tehetik meg. Egy fontos, nem dicsekedni kell vele és azzal sem, hogy még m ilyen anyagi javad van, mert a nő nem ez alapján fog megítélni Téged.

(itt jegyzem meg, hogy azért vannak olyan nők, akiknek számít az anyagi javak, lásd. celeb világ, de szerencsére a nők többsége nem ilyen)

2021. nov. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én nem mondtam neki,hogy van saját lakásom. Azthitte albérlet, utána összeköltöztünk egy nagyobb albérletbe én meg kiadtam. Akkor mondtam neki,hogy az enyém. Elfogadta,hogy nem szeretnék a sajátomban élni,ha esetleg hosszútavon együttmaradunk akkor átköltözünk,de hogyha szakítanánk csak rossz lenne otthon, miközben minden emlékeztetne rá.
2021. nov. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg epp elonyos, hogy meg alberletben vagy, mert igy nem a penzed miatt akad ra a no. Ha olyat akarsz, akinek ez szamit, akkor nem lesz sok oromod.
2021. nov. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!