Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hosszútávú kapcsolatra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszútávú kapcsolatra, esetleg férjnek milyen férfit kerestek?

Figyelt kérdés

Leginkább a fiatalabb, 25 év körüli nők válasza érdekelne.

Milyen külső-és belső tulajdonságok a fontosak?

Mennyiben másabb az ideál tiniként mint felnőttként?


2021. nov. 13. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

Külső - tetsszen, vonzzon, de nem kell Adonisznak lennie.

Belső - törődő, kommunikatív, megértő, humoros. És ne legyen fukar, azoktól falra mászok, pedig sajnos a legtöbb magyar férfi rohadtul spúr, még akkor is, ha teli van pénzzel.

2021. nov. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Semmilyet. Tapasztalataim alapján mindegyik gyökér.
2021. nov. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Lachesys ***** válasza:
100%
Nekem sokat nem változott az "idealom". Mindig egy romantikus csodabogár voltam, tiniként Mr Darcyra vágytam meg Mr Thorntonra 😂 viccet félretéve, abszolút zsanerem kulsore nincs, tetszenek a hosszú hajú metál arcok, de ez se feltétel, talán a túl "pedans", mindig öltönyös uzletember típus taszító csak. Szeretem ha egy férfinek van kiállása, meri vállalni a véleményét, a "Strong silent type" a gyengém. Legyen udvarias és romantikus. Persze ez nem zárja ki az "őrültséget", de én igénylem a romantikus gesztusokat, bokok, virág, dicserje meg a ruhám, foztom, stb.ereztesse hogy szeret. Igazából ezek a legfontosabbak.
2021. nov. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Pont 25 éves vagyok. :D Külsőre nem változott az ideálom kamaszkorom óta, talán annyira a belső sem, viszont akkor kevésbé tudtam körülírni, hogy mit szeretnék. Az én paramétereim:


- külsőre tetsszen (nincsenek irreális elvárásaim), ne legyen nálam sokkal idősebb, fiatalabb, alacsonyabb, vékonyabb (166 centi vagyok normál testalkattal).

- legyen elérhető, ezalatt értem azt, hogy pl. ne legyen kapcsolatban, ne sirassa még mindig az exét, de legyen érzelmileg elérhető is

- tudja, mit akar az élettől

- legyen empatikus

- ne legyenek szélsőséges nézetei, ne legyen kirekesztő egyes társadalmi csoportokkal szemben

- érdeklődési körök, zenei ízlés, filmek, humorérzék, szex, életstílus témákban legyen közöttünk akkora metszet, amiből tudunk gazdálkodni

- ne legyenek függőségei

- legyen önálló felnőtt ember, aki képes eltartani, ellátni magát

- vegyen komolyan engem és a kapcsolatunkat, illetve fogadjon el (nyilván az elfogadással nem élnék vissza)

- ha úgy adódik, akarjon fejleszteni saját magán

- legyenek hasonlóak a hosszútávú céljaink (Nekem pl. fontos a házasság, de gyereket nem szeretnék, illetve Magyarországról sem szeretnék elmenni, amíg nem muszáj).

- legyünk egymás "csapattársai", pl. mindketten nagyjából ugyanannyi energiát fektessünk a kapcsolatba, mindketten szálljunk be az anyagiakba és a háztartásvezetésbe, legyünk egymások érzelmi és intellektuális partnerei

- legyen hasonló véleményünk a párkapcsolatokról (Én pl. nagyra becsülöm a párkapcsolaton belüli kommunikációt, fontos, hogy a másik értékelve érezze magát, hűséges típus vagyok, fontosnak tartom, hogy a kapcsolatot folyamatosan ápoljuk).

2021. nov. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bocsánat, egymás és nem egymások. :D Ezért nem szabad fáradtan gépelni! (előző)
2021. nov. 14. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!