Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szerezhetnék pasit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezhetnék pasit?

Figyelt kérdés
hogyan szerezhetnék pasit? régóta nincs barátom a természetemből adódóan nem szeretek egyedül lenni.mostanság buliba se tudok ismerkedni..baráti társaságban nincs olyan ember aki nekem kéne..eddig akiket megismertem egy beszélgetés után nem keres ha valakivel randizok azok se keresnek randi után mi lehet a baj?nálatok is ez van? adjatok tanácsot hogy mit tehetnék jah 23 éves lány vok
2010. szept. 4. 14:13
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
képet, aztán meglássuk...
2010. szept. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is volt ilyen, konkrétan kettő olyan pasival randiztam akik nem kerestek randi után. Igazából a mai napig nem tudom, hogy miért, de én ilyenkor arra gondoltam, hogy ők minden bizonnyal nem az ,,én embereim" voltak.

Csak semmi pánik, légy mindig természetes, magadat add, mosolyogj sokat. És ne erőltesd az egészet mert minél jobban be akarsz pasizni annál nehezebb lesz! 23/L

2010. szept. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
képet lehetne?
2010. szept. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
A legfontosabb,hogy add meg az esélyt rá,hogy megismerhessenek,és akarj is minél többféle embert megismerni,légy nyitott,és ne legyenek magas elvárásaid,ideáljaid.
2010. szept. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
Évek óta nincs pasim, segítség!!!:)De tényleg nincs és általában csak olyanokkal jártam akik elég bátrak voltak randira hívni.Tartanak tőlem a fiúk, mert azt mondják, h olyan vagyok mint egy jéghegy, v az ellenkezője, h biztos több pasim is van egyszerre stb.Én meg tudom, h egyik sem vagyok, de mit tehetnék? Várakozom.33/N
2010. szept. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:
nem akarok felrakni képet nem szeretném ha megismernének
2010. szept. 4. 14:25
 7/42 anonim ***** válasza:

Én szívesen megismernélek, de ahogy a mai lányokat nézem magasról tesznek a fiatalabb pasikra...


Deh jobban járok ha egyedűl élek, mert a lányoknak a béemwés csávókák kellenek, meg hasonló...

Én pedig egy szeretni való és normális lányt szeretnék, van ilyen??


21 FFI.

2010. szept. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
akkor küldd el privátba:)csak nekem:)
2010. szept. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
nekem is küldj egyet
2010. szept. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:

[link]


inkább mutatok egy ilyen képet....hasonlít a fejem meg a hajam rá.szal kicsit babás arcom van.ezért is el vagyok keseredve:( mert azt mondják nem nézek ki rosszul

2010. szept. 4. 14:35
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!