Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szerezhetnék egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezhetnék egy ilyen pasit? Létezik egyáltalán? (. )

Figyelt kérdés

Vágyom néha egy romantikus randira szexel.

Szeretkezésre!

Nem hiszem, hogy tudnék most komolyabb kapcsolatot építeni de hiányzik a randizás, hogy valakinek tetszek és a romantikus szex, de nem akarom azt se, hogy kihasználjanak.

Jó lenne valaki aki komolyan vesz, nem használ ki és csak gyengédségre vágyik, mint én, de nem akar bemutatni a szüleinek és nem várja, hogy bemutassam a szüleimnek, nem akar összeköltözni és nem tervez közös kirándulásokat.

Beszélhetek vele mélyen is, meghív néha egy italra, jó társaság, nem egy felszínes, nagymenő barom, hanem érző férfi akivel SZERETKEZHETEK.


Létezik ilyen pasi???

Egyáltalán lehet szeretkezni szerelem nélkül???


2011. jún. 12. 19:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
80%
ilyen pasi nemhiszem hogy létezik..és lehet szeretkezni szerelem nélkül..a prostik is tudnak..
2011. jún. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
létezik :D pl én ilyenvagyok.. :) ahogy ismerem magam.. :) de hány éves vagy? :D
2011. jún. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Szerintem létezik, csak ez is olyan, hogy nehéz rájuk találni. De tényleg hány éves vagy ?
2011. jún. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Létezik csak te nem akarsz velük járni...
2011. jún. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Létezik ilyen csak én bele is szerettem annó és úgy már nem olyan volt(részemről)mint előtte, de a romantikázás az megmaradt. :)
2011. jún. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 tsz-tag ***** válasza:
létezk, sok ember eljátszaná a szerepet:) ha meg mondom hogy én ilyen vagyok akkor nem írsz xD szóval ülj bele egy kaktuszba...
2011. jún. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

20 vagyok


és a prostik nem szeretkeznek hanem csak dugnak

2011. jún. 12. 19:55
 8/20 anonim ***** válasza:
Igen, én is így voltam első alkalommal:) 10 perc beszélgetés és szex...és jó is volt:) Ha gondolod megismerkedhetünk, bár előtte az a randi necces, mert mind2en a szexre gondolnánk:) Dobj egy levelet.
2011. jún. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Létezik ilyen, csak győzd kivárni, míg rád talál:)

20/F

2011. jún. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

a francba :D

a kihasználásoktól meg a megjátszásoktól akkor is félnék amúgy

nem tudom hogy azokat hogy lehet elkerülni vagy rájönni ha kihasznál valaki

2011. jún. 12. 20:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!