Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ilyen nehéz kezdeményezni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kkzz kérdése:

Miért ilyen nehéz kezdeményezni?

Figyelt kérdés
Sok fiú egyszerűen képtelen rá, nincs meg a kellő bátorságuk, hogy odamenjenek a kiszemelt lányhoz, aki tetszik nekik. Miért van ez?
2010. szept. 4. 15:27
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
mert nem tetszik nekik a lány.
2010. szept. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mert a nok mindig "falkaban" maszkalnak, meg wcre is.

Es mi van ha a csajnak nem jovunk be?Akkor leeget egy csomo ember elott azzal hogy lekoppint. Akar hiszitek akar nem, a ferfiaknak is vannak gatlasaik.

2010. szept. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mert a lányok nem küldenek egyértelmű jeleket, hogy szívesen megismerkednének a sráccal...
2010. szept. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Képzeld, ez azért van, mert a lányok 98%-a oltári bunkó paraszt módon utasítja vissza a neki nem tetsző fiúkat, sokszor megalázva őket sok ember előtt, többnyire előnytelen külső miatt. Ezért nem kell csodálkozni, ha a srácok b@sznak odamenni a csajokhoz, és inkább elmennek a csúnyább, kedvesebb lányokkal, akik emberien viselkednek.
2010. szept. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék, én is fiú vagyok, és én is csak ritkán merek odamenni a lányhoz aki tetszik.
2010. szept. 4. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!