Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hova érdemes vinni az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova érdemes vinni az első randin a lányt, és mennyi az esélye, hogy egyáltalán eljön?

Figyelt kérdés

2 éve tetszik egy lány, az egyik boltban láttam meg ahova rendszeresen járok. Eddig nem akartam leszólítani, mert lelkileg nem voltam alkalmas állapotban egy kapcsolatra, de most már jobban vagyok. Tegnap sikerült vele beszélnem pár szót, de nem tudom, hogy csak mindenkivel kedves, vagy valóban szimpatikus vagyok-e neki. Nem tudom felismerni a jeleket. Legutóbb is beszéltem egy lánnyal, aki haverom szerint oda volt értem, de nekem le se esett.


A lényeg: szeretném elhívni, de már nagyon rég randiztam, és akkor merőben más korosztályba tartoztam. A húsz körüli korosztály milyen helyekre szokott menni randizni? Enni semmiképp nem akarom vinni, de jó lenne beülni valahova. Tippek?


Mellékes, de mennyi az esélye, hogy eljön? Másrészt, ha nemet mond akkor nem lesz ciki mindig elmenni mellette a boltban?


2021. nov. 16. 09:25
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Én leírom a saját tapasztalataimat.. Az első 2-3 találkozón általában sétálni szoktam a férfiakkal. Hogy ennek mi az oka? A találkozást megelőzi azért annyi beszélgetés, hogy mondjuk el merjek menni vele sétálni. Ha nem tetszik, nincs kémia, nem jön be a stílusa, akkor bármikor azt tudom mondani, hogy "Köszönöm a rám szánt idődet, de sajnos nem lennénk jók együtt". Ha beülünk kávézni vagy enni valahova, akkor az sokkal jobban feszélyez, hogy csinos maradjak, szépen üljek, ki fizesse a számlát stb. Meg onnan nem tudsz csak úgy eljönni és nem tudsz kötetlenül beszélgetni sem. Moziban egyáltalán nem beszélgetnek az emberek, nem értem, hogy miért tartják sokan megfelelő randihelyszínnek. Esetleg ajánld fel, hogy hazakíséred munka után vagy útközben kérjetek elvitelre egy kávét. Bármi lehet, de szerintem kevésbé érzi magát feszélyezve, ha fokozatosan közeledsz felé és elsőre leginkább csak a beszélgetés lenne a fő cél, másoktól elkülönülve.
2021. nov. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sétálni vittem régen a lányokat, de azt hittem, hogy az nem túl jó. De akkor a belvárosban egy séta talán megfelelő lenne. Fokozatosságot említettél. Én alapvetően úgy gondoltam, hogy még párszor beszélnék vele a munkahelyén és csak azután hívnám el, szerinted? Csak annyi a gond, hogy más pozícióba került, így kevesebb az esély arra, hogy valamilyen indokkal megszólítsam.
2021. nov. 16. 10:02
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Igazából nem vagyok túl tapasztalt a randizásban. Elég visszafogott és csendes lány vagyok, talán ezért is tartom megfelelőnek a közös sétát. De biztos van egy olyan réteg is, aki szívesebben ül be valahova. Esetleg majd a beszélgetéseitek közben kérdezd meg kedvesen, hogy "Lenne kedved ma este egy közös programhoz? Vagy mit szólnál, ha hazakísérnélek?" És akkor így tudsz neki választási lehetőséget is adni. Azért sok sikert kívánok neked és remélem más hasznosabb tanácsot is tud írni!
2021. nov. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Rockhell válasza:
90%
Hát a húsz körüli korosztály inkább sétálni vagy beülni valahova egy italra szeret. (nem pont alkohol 😅). Ha tetszik neked a lány akkor légy bátor és hívd el. Ha nemet mond akkor nemet mond. Miért lenne ciki? Ha neki nem jösz be úgy akkor lesz más. Hisz annyi lány van még a bolygón aki lehet hogy pont rád vár. Százalékot nem tudok mondani, hogy mennyi esély van rá, ez csak akkor derül ki ha cselekedsz. Szóval fel a fejjel és próbáld meg. Hajrá.
2021. nov. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hasznos volt a tanácsod, hidd el. Ő is visszafogottabb, csendesebb lánynak tűnik, de mellette nagyon kedves és barátságos. Köszi, és köszi neked is utolsó. Akkor az ital és a séta ami opció lesz. :)
2021. nov. 16. 10:14
 6/8 anonim ***** válasza:
Vagy elmentek sétálni, és ha úgy íteled meg, hogy jól kojöttök, megkérdezed, hogy nem iszunk meg egy kólát/kávét/valamit? Aztán elsétáltok egy presszó felé, beültök, és ott folytatjátok a beszélgetést. Ennek nem kell egy esti programnak lennie.
2021. nov. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*kijöttök
2021. nov. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
48%
Nem hiszem, hogy bele fog menni, hacsak nem vagy nagyon kivételes. Egy csomó magányos ember életében az eladó az egyetlen lány, aki szóba áll (mert a munkájából fakadóan muszáj). Ha ismerkedésre alkalmas állapotban vagy, menj inkább programokra, ismerősökkel, vagy akár egyedül.
2021. nov. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!