Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Egyáltalán érdemes társat...

Egyáltalán érdemes társat keresni ha úgyis megcsal mindenki mindenkit és 20% az esély arra hogy az apuka nem a saját biológiai gyermekét neveli (tudtán kívül)?

Figyelt kérdés
Komolyan, én abban a hitben nevelkedtem és neveltek hogy holtodiglan-holtodiglan és akartam rendes férj és apa lenni de így elment tőle a kedvem.
2021. okt. 30. 13:45
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
29 szavazat
1 2
 1/12 anonim válasza:
Én is ezt gondoltam. Aztán egyszer csak megfogtam az isten lábát és találtam egy hű szerető társat. Mikor nem is számítottam rá.
2021. okt. 30. 13:58
 2/12 anonim válasza:
Ha úgyis megcsal mindenki mindenkit, akkor nem. De a valóságban ez nem egészen így van.
2021. okt. 30. 14:00
 3/12 A kérdező kommentje:

[link]


Ma találtam

2021. okt. 30. 14:05
 4/12 anonim válasza:

A kérdésed eleve nem igaz, téves kiindulási feltételeket adtál meg.


Elöször is NEM CSAK MEG mindenki mindenkit, csak a gerinc nélküli emberek. Akiknek normál értékrendje van - és ök vannak még mindig többségben - azok becsületesen viselkednek.

Másodszor a gyerekek 99 %-a a hivatalos apa gyereke, csak igen elvétve van egy-egy, akinek más a biológiai apja - és ezek a szülök is a gerinctelen kisebbség közül kerülnek ki.

2021. okt. 30. 14:08
 5/12 anonim válasza:

Nem csal meg mindenki mindenkit.

Majdnem 40 éves vagyok, soha nem csaltam meg egyik pasimat sem.

2021. okt. 30. 14:27
 6/12 A kérdező kommentje:

Ezt a megcsal mindenki mindenkit úgy értettem hogy az egyik fél nagy valószínűséggel megcsalja a párját.

Szóval a rendes emberek szívják meg

2021. okt. 30. 14:36
 7/12 anonim válasza:
Szerintem lehet az ismerkedés folytán olyan szempontokra figyelemmel lenni, mint hogy pl. feltételezhető legyen a másikról egy olyan értékrend, amit magáénak vall, és amiből kiindulva mondjuk valószínűsíthető, de legalábbis nagyobb az esélye, hogy elvből is a monogámiát preferálja a párkapcsolatok terén és nem pusztán valami elvpnz fogalomként, hanem mondjuk úgy, hogy közelről is ismeri a hűség fogalmát. Szerintem nem mindegy pl., hogy egy bikinis profilképpel pózoló hölggyel, vagy egy szolídabban mutatkozó valakivel, egy swinger klubban, vagy egy keresztény közösség alkalmain, egy éjszakai szórakozóhelyen, vagy egy könyvtárban ismerkedsz e. Nyilván ez általánosítás, de szerintem valamelyest van mód a szűkebb keresztmetszet megtalálására.
2021. okt. 30. 14:36
 8/12 anonim válasza:
Valóban léteznek olyan csajpok akik ha valakitől (hitvány kigyúrt köcsög) teherbe esnek, gyorsan keresnek egy jólszituált apahelyettesítőt! És élete végéig nevelheti a kakukkfiókát! Benne van a pakliban, de sokkal több mint 20%!
2021. okt. 30. 21:14
 9/12 Barnabas333 válasza:
Sok nő nem fog megcsalni, csak aszexulális lesz. Akkor meg majd te gondolkodsz ezen. Lehet jobb egy megcsalós. Sajnos a kettő között lenne a legjobb de 100 nőből kb. 2-3olyan, nagy mák kell hozzá...
2021. okt. 31. 03:02
 10/12 Barnabas333 válasza:
Mármint a kettő háromra azt értem aki meg sem csal és több gyerek, meg sok év után is van csók és szex. Ezeket a férfiakat irigyli mindenki...
2021. okt. 31. 03:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!