Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Illik a randi végén megkérdezn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illik a randi végén megkérdezni a lányt, hogy szeretne-e még találkozni?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy a randi végén jobb személyesen megkérdezni a lányt, hogy szeretne-e még találkozni vagy jobb inkább üzenetet írni?

2021. nov. 19. 06:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
66%
Inkább üzenetben másnap hogyan érezte magát.
2021. nov. 19. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem nyugodtan mondhatod a végén, hogy te jól érezted magadat vele és szívesen találkoznál még .
2021. nov. 19. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem úgy korrekt ha személyesen elmondod a véleményed. Nyilván ha negatív akkor tapintatosan. Ha pozitív akkor meg hogy jól érezted magad, igazán szimpatikus és szeretnéd megismételni. És jöhet a kérdés hogy ő is szeretne e még találkozni?
2021. nov. 19. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
62%
Felesleges személyesen, ott úgyse mondaná ha nem.
2021. nov. 19. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
39%
Nagyon gagyi és mesterkélt. Inkább azt kérdezd meg, hogy legközelebb mihez lenne kedve.
2021. nov. 19. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%

Randi vègèn egy közvetlen bekèrdezèsnèl lehet csak azt fogja mondani , amit hallani szeretnèl - mert kedves , és nem akar megbàntani , de amúgy máshogyan gondolja.


Célszerű kicsit később online , mert úgy nincs "döntèsi kényszerhelyzetben"

2021. nov. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
93%
Nekem ezzel kapcsolatban nagyon rossz tapasztalataim vannak. Ha már külön kérdezni kell, akkor 90%, hogy ghosting. Ha már érzitek a vonzódást, nem kell kérdezni, mert egyértelmű. Bárki cáfolhat, ez a saját tapasztalatom.
2021. nov. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
96%

Hát nem tudom, de ha egy randi végén úgy válnánk el, mint ha nem történt volna semmi, az elég lehangoló lenne. Nem kell feltétlenül újabb találkozót megbeszélni, hiszen nem tudjuk, hogy lesz időnk, de azt jelezni kell, hogy szeretnénk folytatást.

N

2021. nov. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Ypszilon1980 ***** válasza:
44%
Ez nagyon változó, de inkább utána érdemes, aktuálisan még lehet, hogy nem fogja tudni, meg sok nő szereti átgondolni a dolgokat, másnap fog csak érdemben dönteni,még kibeszél a barátnőivel, stb.
2021. nov. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
92%
He? Nem alap, hogy a randi végén új randi időpontot egyeztetünk? Ha valaki kitérő választ ad, tudod, hogy felejtős.
2021. nov. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!