Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randi utan nem keresett a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randi utan nem keresett a srac. Nagyon szanalmas lenne rairni es megkerdezni, mit nem tetszett neki bennem?

Figyelt kérdés

volt egy egesz jo randim, de utana a ferfi nem jelentkezett. valoszinu, nem erdeklem elegge, oke, van ilyen. viszont oszinten szolva nem nagyon ertem az okat, mert ugy tunt, jol erzi magat, tok jol eldumaltunk, nevettunk, tehat nagyon kivancsi lennek, mi volt a problemaja megis (nincsenek tulszerkesztett kepeim, tehat arra keves eselyt latok, h az zavarja, a kepen mashogy nezek ki).


nagyon szanalmas lenne igy napok utan rairni, hogy oszinten mondja meg, mi volt a ‘baja’ velem? mindenfele mellebeszelesvagy jopofizas nelkul, csak arra vagyok kivancsi, mi zavarta. vagy inkabb engedjem el ezt az egeszet?



2021. jan. 22. 09:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randi..


valószínűleg hasonló történt. Megadta neked az esélyt, de nem fogtad meg.

Ne gondolkodj ezen, előfordul. Ez nem jelenti azt, hogy bármi baj lenne veled.

Ha napok teltek el és semmit nem írt, én nem keresném a helyedben.

2021. jan. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
24%
És ha nincs baja csak szimplán kiváncsi te is teszed-e az energiát a kapcsolat kialakulásába?
2021. jan. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%

Lehet, hogy nem volt semmi probléma sem, csupán húzza az agyadat, hogy agyalj rajta. Tehát, játszmázik.

Az is lehet, hogy hagyja ülepedni a dolgot és átgondolja a történteket, hogy távlati szemszögből tudjon tekinteni erre.


Amennyiben ráírsz, hogy mi volt a baj velem?


Ebben a kérdésben mi jelenik meg?

Szerintem az alacsony önbizalom, megfelelés a másik számára = nem volt elég jó neki

Tehát, ha nem voltál mégsem megfelelő a számára, igazából akkor mivan? Ha nem passzoltok egymáshoz, abban az esetben jobb is, hogy nem raboljátok egymás idejét, nem tetszhet az ember mindenkinek!


Amennyiben ráírsz, azt javaslom, hogy ne úgy írj rá, hogy "mi a bajod velem?"

Csupán érdeklődően, hogy mizujs vele, elmondhatod azt, hogy te jól érezted magadat, volna-e kedved megismételni a találkozást. Ne játszmázz, ne légy partner benne! Kommunikálj egyenesen, ne kerülő módon..célozgatás és társai, mert csak kétségek születnek meg benned!

2021. jan. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

2-es vákaszoló.

Nem kell játszmázni már az elején, meg kíváncsiskodni, hogy a másik vajon fog-e keresni.

Ha érdekelné a lány, már jelentkezett volna, nem csak várná makacsul, hogy a lány majd keresi-e.


Egyébként első találkozó után mi már személyesen megbeszéltük és úgy váltunk el, hogy még beszélünk/találkozunk még, az eddigi randipartnereimmel.

Ha ennyi sem történt meg a találkozójuk végén, én sem kerestem volna a férfit, mert szerintem akkor a helyzet egyértelmű.

2021. jan. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

1) A ferfi is tudja hogy randi volt?

2) Elotte hogy kommunikaltatok? Mert lehet hogy a ferfi kezdemenyezett eleget es rad var moat.


Ha meg nem akar tobbet..igen, felesleges es ertelmetlen kerdes lenne. Mivel jarulna hozza az eletedhez az az informacio hogy nem tetszett neki az arcod, kisugarzasod, hajad, melled, illatod stb? Ha azt mondja nem tetszettel neki az rosszul fog esni de semmit nem tesz hozza az eletedhez.

2021. jan. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

mindenki jokat ir, koszi.


persze, egyertelmuen randi volt, egy ilyen tarskereso appon talalkoztunk. annyira nem ismerem, de meg a beszelgetos fazis alatt volt olyan, hogy nem valaszoltam neki fel napig es erre o direkt nem irt nekem egy napig (ezt o mondta), szoval lehet hajlamos az ilyen jellegu jatszmazasra, viszont ha ‘jatszmazasbol’ nem ir, az mar regen rossz, en nem nagyon szeretem az ilyesmit.


azert fura, mert ugy tunt, jol erzi magat a randin, volt, hogy emlitette, hogy majd legkozelebb, de siman lehet, hogy csak jofejkedesbol es nem akart megbantani, ha mar talalkoztunk. ezzel egyutt en hiszek abban, hogy ha valakit en TENYLEG ERDEKELNEK, akkor keresne es felredobna a jatszmazast. sokszor voltam mar a masik oldalon, hogy nem erdeekelt valamiert a ferfi es akkor en se voltam erdeklodo, nem kerestem.


azert irnek neki, mert kivancsi vagyok az oszinte visszajelzesre. tudom, h ‘nincs baj velem’ de igen, jobb lenne tudni, h mondjuk idegesito voltam-e, tul sokat beszeltem, nem erzett eleg komolynak vagy mi? volt mar ilyen maskor is, h megszunt a ferfi erdeklodese egy par randi utan esmindig banom, h soha nem kerdeztem ra az okokra. lehet, van valami fura dolog, ami mindenkit taszit bennem es estleg tudnek rajta javitani, valtoztatni, de ha nem mondjak meg, soha nem tudom meg, mi az.


amugy nyilvan nem mindenki elutasit, van akit en utasitok el, ez ilyen, tehat el tudom fogadni, h nem kellhet az ember mindenkinek.

2021. jan. 22. 10:12
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
De amugy 3 naprol beszelunk vagy 10-rol?
2021. jan. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha játszmázik, ha nem, veled nincs semmi baj! Ezt tartsd szem előtt, ha esetleg később is beszéltek. Olyan lehet, hogy őt nem fogtad meg annyira, de lehet másnak majd épp az a tulajdonságod fog tetszeni.


A helyedben én úgy írnék rá, hogy csupán szeretnéd tudni, ő tervez-e folytatást? Ha pedig nem, kérd meg hogy tiszteljen meg annyival, hogy nem a gerinctelen felszívódást, hanem az egyenes, őszinte kommunikációt választja, amihez elég annyi, hogy "Bocsi, nem szeretnék veled tovább ismerkedni".

De semmiképp se alázd meg, alacsonyítsd le magad azzal, hogy a hibákat keresed a saját viselkedésedben. Mert nincs. Maximum neki, akkor is ha játszmázik és akkor is ha el akar sunnyogni csendben farvizen.

2021. jan. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Szrd le te is. Teljesen fölösleges megkérdezni.
2021. jan. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
59%
Férfiak nem taktikáznak , szerintem több nôvel randizik és majd meglátja.
2021. jan. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!