Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti megkérdeznétek a másikat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megkérdeznétek a másikat, hogy hová menne szívesen randi alkalmából?

Figyelt kérdés
Megismertem (bár ez így túlzás) egy hölgyet (húszonévesek vagyunk mindketten) a napokban, el szeretném hívni egy randira, úgy néz ki, ezen a hétvégén rá fog érni, de mivel alig tudok valamit róla, így azon gondolkodom, hogy: A) Legyek határozott, szemeljek ki egy helyet, ami nekem szimpatikus, és vigyem oda (teaház/pub/kávézó), B) Kérdezzem meg tőle, hogy hová menne szívesen, C) Keressek 2-3 alternatívát és azokat kínáljam fel neki a találkozó előtt szóban vagy írásban. Elég talpraesett, laza csaj, emellett pedig meglehetősen értelmes. (A félreértések kedvéért, én a hím nemet képviselem ebben a történetben :) )
2017. jan. 9. 22:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem, mert mi van, ha benyögi, hogy az Alabárdosba.
2017. jan. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Noblesse Oblige ***** válasza:

C,

Emlékszem koliban elment a csaj egy fiúval randizni. Nagy dolog volt, mert a lánynak ez volt az első randija. Kérdeztük mi volt. Mondta, hogy a fiú 3 programot ajánlott fel, abból kellett választani. Teljesen elolvadtunk, annyira ötletes volt, hogy ennyire készült!

2017. jan. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Neee!!! Ez a halálom, ha megkérdezik!

Ajánld fel a helyet. Mit szólnál xy helyhez 4 órakor? Ha igent mond tuti, ha nem tetszik neki a hely, akkor légy rugalmas és engedj belőle. Így lenyűgözheted. :)

2017. jan. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Légy határozott és te ajánld fel a helyet. Fogalmam sincs miért, de a legtöbb lány határozatlannak találja azt a srácot, aki véletlenül normális és figyelmes, ezért megkérdezi a csajt a dologról.
2017. jan. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Több alternatívás, lehetőleg több féle hely, és esetleg Írd a végére, hogy " vagy ahová szivesen mennél ". Nem fontos pont így! De a nők, akarva akaratlanul,( hiába jó ha határozott vagy!) Nem szeretik, ha kényszernek éreznek valamit is.
2017. jan. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem az tetszik, ha felajánlanak pár dolgot. Mondjuk megkérdezi, hogy szeretem-e a kávét, mert tud egy nagyon jó helyet, és mit szólok hozzá, aztán az jó kezdés, utána is megkérdezheti, ha jól érezzük magunkat, hogy van-e kedvem elmenni egy bárba vagy inkább megnéznék egy filmet, vagy nem vagyok-e éhes.

De igazából tökéletesen megelégszem azzal is, ha elvisz csak valahova, de azért moziba ne vigyen kérdezés nélkül.

Az fura, ha megkérdezi mit csináljunk, mintha nekem kéne programot kitalálni.


Csomó randim gáz volt, azt sose szerettem, mikor kérdezésem nélkül egy kocsmába invitáltak, nem biztos, hogy első randin inni akarok, meg olyan érzésem volt, hogy lesz*rta az egészet, meg olyan "na itassuk le, hátha lesz valami".

2017. jan. 10. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%

B semmiképp

Én valahol az A és a C között találnám meg az ideális kombót. (Még mielőtt valaki félreértené, nem előfeltétele a jó randinak, de ez tetszene legjobban.) Szerintem az a legjobb, ha kitalálsz valami jó helyet/programot, ahová szíved szerint vinnéd, és tartogatsz talonba más tervet is. Pl "szereted a teát/fánkot/kávét/stb?" ha igen a válasz nyert ügyed van. Ha nem akkor jöhet a második terv, esetleg a harmadik, ha nagyon nem jön be a csajnak. Bár a normális lányok ennyit azért nem válogatnak :D

2017. jan. 10. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Lerdezd meg tole, hogyan zajlik, milyen egy tokeletes randi a szamara. Abbol sok minden leszürheto. Legy hatarozott es igen, vess fel neki max 3 lehetoseget.f
2017. jan. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A B-vel nálam nem lehet semmire se menni, mert nem ismerek helyeket, vagy az A vagy a C működne. Talán a C tetszene a legjobban, mert megtisztelve érezném magam, hogy még választási lehetőségeken is gondolkodott. Egy randiötlet kitalálása is sok izgalommal jár, hát még három! És ha jól sikerül a randi, akkor mondhatom, hogy legközelebb nézzük meg egy másik javaslatát.
2017. jan. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
C!
2017. jan. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!