Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az mennyire normalis ha csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire normalis ha csaj az elso par randin teljesen lehuz anyagilag? Mindent en fizessek neki.De tok termeszetesnek veszi nem is gondolja sztem hogy ezzel baj lenne ugy csinal mintha a sugar dadyje lennek. Es nem 1-2 ezerrol beszelunk csak .

Figyelt kérdés

Eszébe nem jutna felajanlani hogy fizeti , nem hinnem hogy elfogadnam de azer jol esne.Szerintetek csak kihasznál?

Látszik rajta h szeret kedvel engem gyakran keres , meg odabujik hozzam stb de ez a resze elegge elszomorito.Ha kihasznalna nem hiszem h keresne meg hianyoznek neki randi utan is egybol irt. Szerintetek? Csak ilyen nevelést kapott? Nem vagyok lany de nekem egne a pofam ha tobb 10k ramkoltenenek nem hinnem hogy hagynam.

19/F



2021. nov. 26. 03:46
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
68%
Miért kell rá ennyit költeni? Egyébként nem normális, hogy gyakorlatilag ezt így teljesen normálisnak veszi. Persze, hogy bújik, elvégre fizeted a hülyeségeit. Nézd meg, mennyire lesz bújós, ha csak séta és egy süti fogja képezni a randit.
2021. nov. 26. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
75%

Első randin látszik, hogy szeret???

Hááát...

Jó magasra tetted a mércet, nem mondom.

A másodikon már Hawai-t várja?

Te vagy a hibás.

2021. nov. 26. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 A kérdező kommentje:

Szeret/kedvel/bejovok neki 2. Randin mar egyutt aludtunk.Nem tudom en nem smarolnek le olyan embert aki nem jon be nekem csak azer mer kifizetett mindent nekem a randin de persze nem

Vagyok lany

2021. nov. 26. 04:27
 4/45 anonim ***** válasza:
27%
Én otthagynám
2021. nov. 26. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
18%
kérdezz meg, hogy nem visz-e kajálni. ha ott elkéri a pénzt, akkor mondd h mit képzel magáról, mindent te fizeted, és otthagyod
2021. nov. 26. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
32%
Amit írtál az baromság. Ha nem fizetsz neki semmit csak sétálok, akkor csokolozz vele. Pénz miatt van veled, mert amelyik nő elvárja hogy mindent te fizess az le húzásra törekszik. Az hogy megcsókolt koszonheted annak hogy mindent fizettél neki.
2021. nov. 26. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
65%

Na a sok csóró magyar…ezért nem lesz soha többet magyar pasim, még a gazdagabbjai is olyan fukarok, hogy nem érdemelnek nőt. Aztán ugyanilyenek lesztek majd a gyerekeitekkel meg a gyesen lévő feleségetekkel szemben is. A nőtől mindent elvártok: hamar legyen szex, főzzön mosson takarítson, mellette persze dolgozzon is, de nektek egy fillért ne kelljen fizetni. Még mit nem…Szerintem az első pár randin illene a pasinak fizetnie, aztán már a lány is szálljon be felesben. De egy igazi férfi nem hagyja, hogy mindig minden felesben menjen.


Amúgy meg ha nincs pénzed, akkor ne vidd a lányt drága helyekre és kész.

2021. nov. 26. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
34%

#7 Egyrészt kikérem magamnak az általánosítást, másrészt az, hogy te spúr hulladékokkal állsz össze, csak téged minősít.


A külföldi f.szi is spúr lesz majd, csak most még azt hiszi, hogy megvehet kilóra, mint filléres K-európai lábtörlőt.

2021. nov. 26. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
92%
Kérdező, az rendben van, hogy te fizetsz, de te döntesz róla, hogy mennyit. Ha te túlköltekezel, ő meg elfogadja, az nem kihasználás, elvégre neki honnan kéne tudni, hogy neked mennyi pénzed van, mennyi az, ami neked már sok. Döntsd el előre, hogy mennyit fogsz költeni egy randin, és tartsd ahhoz magad (+/- 10%).
2021. nov. 26. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
80%

De mégis hova vitted??

Erre nagyon kíváncsi vagyok, meg hogy mennyit fizettél, mert erről gyanúsan nem írsz semmit.

Már ne haragudj, de ha valahova te hívod el, tudnod kell, hogy ott milyen árak vannak, és alap, hogy te hívod meg egy első randin.

Én sem mondtam soha, hogy fizessük felesben. Vagy ha mondtam is illendőségből és elfogadta volna, nem lett volna több randi.

Hacsak nem az volt, hogy még ezt is meg azt is külön megvetetett veled, akkor te vagy a hülye, hogy elhívod egy általad választott helyre és elvárnád, hogy fizesse.

2021. nov. 26. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!