Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randizgatásnál ha valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizgatásnál ha valakivel heti egyszer kétszer találkoztok a telefont nyomkodjátok?

Figyelt kérdés

Amikor járogatás van, ismerkedés van és együtt vagy a másikkal olyankor ti a telefont nyomkodjátok, vagy irogattok a barátaitoknak?

Pl néztek együtt egy filmet össze bujva, és olyankor pötyögtök a barátaitoknak? Mennyire foglalkoztok olyankor is a barátaitokkal amikor randizgattok, ismerkedés van a másikkal, heti 1-2találkozások keretében?


És érdekelne a válaszolok kora is.



#emberek#szokások#viselkedés#meg szokás#ismerkedés
2021. nov. 28. 11:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
A barátaimmal nem szoktam olyankor pötyögni, csak a többi nővel akiket hülyítek!
2021. nov. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem mert akkor nem tudok rendesen figyelni a másikra akkor meg osztot figyelem lesz. Filmet se lehet nézni ha közben beszélgetsz valakivel és közben még a telefont is nyomkodja a másik meg pláne.


25/F

2021. nov. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira nem érdekel a pasi, hogy inkább a telefonomat nyomkodom, akkor az nem lesz hosszú életű dolog. És én sem tolerálom, ha valaki az együttlétek alatt teljesen mással foglalkozik, pl. telefonozik non-stop, játszik a gépen.
2021. nov. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen esetben a telefont nyomogatja, akkor nem tisztel. Nekem ez okot adna az ismerkedés megszakítására.
2021. nov. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
93%

Amikor ismerkedés van, és össze járogatás, olyankor nem pötyörészek a barátaimmal, meg irom nekik hogy most elfoglalt leszek ne haragudjanak, amint tudok majd írok. Amikor már össze szoktam a párommal, és kialakult köztünk egy kölcsönös bizalom, nah akkor már mellette is beszélgetek a barátaimmal, mert akkor nincs félre értés, és addigra már kialakulnak amiknek kell.


23/N

2021. nov. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Senkivek nem írogatok olyankor. Telefonzoni otthon is tudok, a barátaimmal meg találkozom a suliban. Amikor a párommal vagyok, olyankor vele akarok foglalkozni, nem mással.
2021. nov. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező ezt neked üzenem, ha már ilyen kérdést fel tettél, vagy új neked a randizás vagy béna vagy benne.

Mert nem kéne hogy kérdés legyen hogy hogyan viselkedj amikor új kapcsolatot akarsz kialakítani valakivel, hogy ne rontsd el, mit ne kövess el.


[link]

2021. nov. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt csinálja a randipartnered, az bizony tiszteletlenség! Már kezdtem azt hinni, csak én látom így...
2021. nov. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

nem veszem elo a telefonomat, sem akkor ha csak barattal talalkozom, de ha randin vagyok, plane nem.


20l

2021. nov. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
És ha valakinek meg sértödik ezen egy ismeröse és azzal jön hogy ő szerinte mások is beszélgetnek attól mert találkozgatnak a párjukkal, és egy fél napot se bír ki hogy neki ne legyen vissza írva mert akkor olyan lesz mint egy véreb tőle?
2021. nov. 29. 10:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!