Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy kifejezetten csinos és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy kifejezetten csinos és okos nő beszélgetés közben feltette a lábát az asztal szélére, az jelent valamit?

Figyelt kérdés

Ha egy kifejezetten csinos és okos nő, aki több könyvet is írt, az első, munka jellegű személyes találkozáson beszélgetés közben sokszor feltette a lábát, talpát az asztal szélére, az jelent valamit? Farmerban és egyszerű cipőben volt, szolíd nőnek tűnik, ha szoknyában van, akkor egyértelműbb. Testbeszédkor a nők állítólag a lábukkal is jeleznek. Eddig úgy tudtam, az érdeklődés jele, ha a férfi felé fordítják a térdüket pl.


Köszönöm



2021. nov. 30. 03:18
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
84%
Azt, hogy egy paraszt. Nem illik feltenni a lábat az asztalra, munka megbeszélésen végképp nem.
2021. nov. 30. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
37%
Hogy fiús, laza.
2021. nov. 30. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem azt jelenti, hogy uralja a pályát, dominál, magabiztos a dolgában, tudja mit csinál.

Nem feltétlen van köze szexuális kisugárzáshoz.


28/F

2021. nov. 30. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
82%
Én a paraszt megállapítással értek egyet. Azért mert csinos, és számodra értelmes, meg írt könyvet (ami amúgy nem nagy durranás) nem azt jelenti, hogy jólnevelt vagy emberséges, esetleg illedelmes.
2021. nov. 30. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
40%

Okosnak biztos nem okos, mert nem ismeri fel a kontrollmániáját.

Pláne ha ez munkával kapcsolatos beszélgetés.

Velem üzleteléskor így viselkedne valaki, nem lenne következő alkalom.

2021. nov. 30. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
26%

Általános iskolai bulin (csak tanárok takaritok meg ilyenek voltak)a huszonéves infos srácnak játszotta minden nò(házas idősek is)a fejuket.


A dagadt de r.bancos titkarno (az igazgato titkárnője)viselkedett igy hogy a sonka lábait az asztalra tette mikor ott volt a srác meg dobálta a haját.



Akkorát csalodtam tanárokban(is) es ertelmiségi emberekben, mint egy ház.

2021. nov. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
78%
egy taho. hivatalos, munkajellegu szituacioban nem tesszuk fel a labunkat az aaztalra. nem tudom, mot akarsz belelatni, de rad nezve SEMMIT nem jelent, a no egy paraszt es kesz, ahogy elottem is irtak mar.
2021. nov. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
85%

Attól még, hogy könyvet írt, nem lesz okos. Vasvári Vivien is írt könyvet :D

Inkább egy jó nagy proli, aki nem tudja, mi az illem.

2021. nov. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
32%
Fajt a lába annyira, hogy ezt az udvariatlan dolgot is bevállalta.
2021. nov. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
69%

Bunkó, ennyi. A tökéletes képhez még kellene egy texasi kalap a fejére, meg ugyanilyen csizma. Volt egy ilyen tanárom régen. Ő fel is vágta a lábát az asztalra - feleltetés közben, texasi kalapját megpöccintette és mindenkit leoltott a francba. Máskor elővette az újságot, aztán csak olvasott.


Ha lett volna abban a korban okostelefon, lehet a Walker a texasi kopót is benyomta volna.

2021. nov. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!